Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 17 sierpnia 2010
  • wyświetleń: 3814

PALP: Trzy klasy rozgrywkowe?

Wszystko wskazuje na to, że sezon 2010/2011 będzie kolejnym przełomowym sezonem w Pszczyńskiej Amatorskiej Lidze Piłkarskiej. Biorąc pod uwagę fakt, że do rozgrywek zgłosiło się aż 38 drużyn trzeba będzie utworzyć trzy klasy rozgrywkowe.

PALP: Trzy klasy rozgrywkowe?
W sezonie 2010/2011 grać będziemy nowymi piłkami


O szczegółach podziału na poszczególne ligi zainteresowani poinformowani będą na spotkaniu organizacyjnym przed startem rozgrywek. Zebranie odbędzie się w najbliższy czwartek 19 sierpnia o godzinie 19:00 w sali konferencyjnej Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie (ul. Zamenhofa 5a).

Obecność przedstawicieli wszystkich drużyn w czasie spotkania jest OBOWIĄZKOWA (brak obecności na spotkaniu oznaczć będzie rezygnację z udziału w lidze). Dodatkowo informujemy, że na zebranie należy dostarczyć kaucję w wysokości 100 złotych.

W czasie spotkania przedstawione zostanie nie tylko podział na ligi ale także przekazanych będzie kilka bardzo istotnych zmian regulaminowych i warunków formalnych dopuszczających ostatecznie zespoły do rozgrywek.

Na zakończenie tradycyjnie rozlosowana będzie pierwsza seria spotkań.

Inauguracyjna kolejka PALP sezonu 2010/2010 odbędzie się w ostatni weekend wakacji tj. 27-29 sierpnia.

www.sport.pless.pl/wiecej.php?action=pokaz&id=19870&akt=1 class=dodaj target=_blank> >>> Lista zgłoszonych drużyn

W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 501 582 591.UKS Centrum Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.