Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 13 sierpnia 2010
  • wyświetleń: 1428

Ruszają rozgrywki ligowe

W najbliższy weekend ruszają rozgrywki ligowe z udziałem drużyn z naszego powiatu. Najwyżej sklasyfikowanym zespołem jest Pniówek Pawłowice, który reprezentuje nasz region na szczeblu III ligi.

W sobotę Pniówek zainauguruje sezon w wyjazdowym spotkaniu przeciwko Skalnikowi Gracze. Mecz rozpocznie się o godzinie 17.00. Co interesujące, oba zespoły zmierzyły się również w pierwszej kolejce poprzedniego sezonu. Wówczas gospodarze wygrali 3:2. Teraz liczmy na rewanż.

O tej samej porze w IV lidze zadebiutuje Nadwiślan Góra. Beniaminek z gminy Miedźna zagra na własnym boisku z AKS Mikołów. Faworytem są goście, którzy mieli niezbyt udany ubiegły sezon.

O wiele więcej drużyn reprezentuje ziemię pszczyńską w okręgówce. Pierwszy swój mecz zagra Leśnik Kobiór. Będzie to 14 sierpnia o 14.30. Nieco ponad dwie godziny później Iskra Pszczyna zagra w Lędzinach z miejscowym MKSem, natomiast w derbach Krupiński Suszec będzie podejmował Czarnych Piasek. W niedzielę LKS podejmie w Łące Tempo Paniówki, a Znicz Jankowice sprawdzi Sokoła Wola.

W ten weekend po raz pierwszy zagra także tyska grupa A klasy. Ogień Wola będzie gościł Ogrodnika Cielmice , LKS Studzienice sprawdzi Polonię II Łaziska Górne, LKS Studzionka zagra z LKS Goczałkowice-Zdrój, a LKS Rudołtowice-Ćwiklice powalczy o zwycięstwo z Fortuną Wyry. Ostatnia z drużyn w A klasie - Pniówek II Pawłowice Śląskie rozegra mecz z Piastem Bieruń Nowy.

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.