pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 28 lipca 2010
  • wyświetleń: 4402

Zapisy: Turnieju o Puchar Starosty

W dniach 7-8 sierpnia na boisku „Orlik” odbędzie się X Jubileuszowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Pszczyńskiego.

Regulamin turnieju
Karta zgłoszenia

Zgłoszenia do zawodów należy dokonywać droga elektroniczną (sport@posir.pszczyna.pl z dopiskiem „Turniej o Puchar Starosty”). W zgłoszeniu należy podać nazwę zespołu, imię i nazwisko zgłaszającego oraz telefon kontaktowy. Zgłoszenia przyjmowane są do 2 sierpnia. Wpisowe do zawodów wynosi 100 zł (można wpłacać bezpośrednio w Ośrodku lub na konto (Bank Spółdzielczy w Pszczynie 69 8448 0004 0030 9145 2000 0003)

Turniej zostanie rozegrany w sobotę 7 sierpnia. Jeśli jednak do udziału zgłosi się więcej niż 12 zespołów, zawody będą dwudniowe. W takim przypadku 7 sierpnia odbędą się eliminacje grupowe, a dzień później 8.08. – faza pucharowa.

Najlepsze zespoły otrzymają cenne nagrody. Oprócz pucharów i medali również nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego.

W zeszłym roku w zawodach triumfował ATS Jakub. Zespół ten może pochwalić się tym, że jest najbardziej utytułowaną drużyną tych zmagań. Piłkarze z pszczyńskiego osiedla Daszyńskiego triumfowali w sumie dwukrotnie, ale na dziewięć turniejów, aż ośmiokrotnie znaleźli się w najlepszej „czwórce”. Czy ta passa zostanie podtrzymana również w tym roku?

Drużyny zgłoszone do turnieju
(stan na dzień 29.07.2010)
Profi M-Tec
Sew-Met
OKS Poligon
Relaks Katon Pub
Wrona
Piasek United
KECH Pszczyna
Dajcie Nam Wygrać
ATS Jakub
Orły Mirosława K.
UKS Centrum
Mieszko
Inny Zespół
Żubry
Ełka Team
Termex

POSiR Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.