pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 5 listopada 2003
  • wyświetleń: 2199

PALF: Mieszko mistrzem jesieni

Ciepła ale deszczowa pogoda pożegnała piłkarzy Pszczyńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu, którzy w niedzielę 2 listopada rozegrali ostatnią serię spotkań I rundy sezonu 2003/2004.
Zgodnie z oczekiwaniami lidera poznaliśmy dopiero po ostatnim meczu.

Mistrzem jesieni została drużyna Mieszka, która w meczu kończącym jesienne rozgrywki rozgromiła beniaminka z Poligonu aż 21:1!!!

Drugą pozycję w tabeli zajmuje rewelacyjnie grający Relaks, który tym razem po zaciętym i wyrównanym meczu okazał się lepszy o jedno trafienie od dotychczasowego lidera zespołu Nikpolu.

Podium zamyka drużyna Baru Jakub/Podstarzyniec, która wysoko wygrała z Szybkimi Bananami.
W meczu drużyn środka tabeli Żubry lepsze o jedno trafienie od Wembleya. Mimo pauzy El-Ra Łąka utrzymała piątą pozycję.

Nienajlepszą pogodę piłkarze wynagrodzili kibicom gradem bramek, bowiem w IX kolejce w czterech meczach padło aż 41 goli (w tym dwa samobójcze). Kolejka ta była także wyjątkowa pod względem fair play, bowiem sędzia pokazał tylko jedną żółtą kartkę.

Najskuteczniejszym strzelcem jesieni został Maciej Grygier (Bar Jakub/Podstarzyniec), który w ośmiu ligowych meczach zdobył 15 bramek.

Czołówka strzelców, podobnie zresztą jak czołówka ligowej tabeli jest bardzo wyrównana co zapowiada bardzo ciekawą i zaciętą walkę na wiosnę.

Opisy i podsumowania meczów ostatniej jesiennej kolejki w dziale "Wyniki PALF", a czołówka strzelców i drużynowa klasyfikacja fair play w dziale "Statystyki".

Andzejek

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.