Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 14 kwietnia 2010
  • wyświetleń: 2131

Dziewczęta ULKTS niepokonane

Pszczyńskie tenisistki w ubiegły piątek tj. 09 kwietnia po zaciętym meczu wywalczyły remis na wyjeździe z drużyną UKS Dalachów, należy dodać że w drugiej rundzie nie doznały porażki.

W meczu klasę pokazała Sabina Kukla, która jak do tej pory nas nie zawodzi, na pochwałę zasłużyła także Katarzyna Placek, która zdobyła cenny punkt dla naszego zespołu.

Remis na wyjeździe to dobry wynik i punkt dla zespołu, wiemy że ciężko się grało innym drużynom w Dalachowie dlatego cieszymy się z tego wyniku. Drużyna ULKTS Pszczyna wystąpiła w składzie: Kukla Sabina, Friebe Dominika, Budzyńska Marzena, Placek Katarzyna.

Do zakończenia rozgrywek pozostał jeszcze zaległy mecz z drużyną UKS Halembianka 2001 Ruda Śl. z którą w pierwszym spotkaniu dziewczęta wygrały 9-1 więc w rewanżu nie powinno być niespodzianki. Trwają ustalenia co do terminu rozegrania meczu.

Janusz Friebe

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.