Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 1 lutego 2010
  • wyświetleń: 1984

ULKTS Pszczyna: Rozgrywki ligowe

W miniony piątek dziewczęta z ULKTS-u Pszczyna rozegrały pierwszy mecz rundy rewanżowej z zespołem LKS Lesznianka Leszna Górna.

ULKTS Pszczyna: Rozgrywki ligowe
M.Budzyńska


Druga runda bardzo ważna trzeba walczyć o każdy punkt, mamy dobrą sytuację ponieważ w tej rundzie będziemy podejmować zespoły które są nad nami w tabeli u siebie. W pierwszej rundzie dziewczęta z Lesznej pokonały nasze 6-4, w piątek po bardzo zaciętym meczu, niewiele brakło nam do zwycięstwa a mecz zakończył się remisem.

Przypomnijmy że w drugiej rundzie tabela została podzielona na dwie grupy, pierwsza ósemka gra o awans, a zespoły od m.9-16 grają o utrzymanie się w lidze. Drużyna z Lesznej zajmuje 9 miejsce w tabeli więc ten remis można zaliczyć na plus dla naszej ekipy.

Punkty : + to wygrana, - przegrana
Kukla Sabina +1, -1,5
Friebe Dominika +1, - 1,5
Budzńska Marzena +1,5, -1
Piszrzowska Anna +1,5, -1

Zapraszamy 5 stycznia na kolejny mecz II ligi , ULKTS Pszczyna - MKS Skarbek Tarnowskie Góry. Spotkanie odbędzie się w Zespole Szkół nr 1 o godz. 18.00.

Janusz Friebe

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.