Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 21 września 2009
  • wyświetleń: 1456

Porażki tenisistek stołowych w II lidze

Po udanym sezonie w III lidze nasze tenisistki wywalczyły awans do II ligi kobiet, w której rywalizuje szesnaście drużyn.

Porażki tenisistek stołowych w II lidze
Paulina Pala


W pierwszej rundzie gra się systemem każdy z każdym,w drugiej rundzie następuje podział według zajętych miejsc po I rundzie na II grupy. Grupa pierwsza walcząca o miejsca 1-8 i grupa walcząca o miejsca 9-16. Reprezentacja ULKTSu Pszczyna II liga kobiet- Sabina Kukla (kpt.), Marzena Budzyńska, Dominika Friebe, Paulina Pala, Anna Pisarzowska, Katarzyna Placek.

11 września nastąpiła inauguracja II ligi sezonu 2009/10. Reprezentacja ULKTSu Pszczyna rozgrywała mecz na wyjeździe z drużyną JKTS II Jastrzębie Zdrój. Zawodniczki z Jastrzębia rozegrały mecz w wzmocnionym składzie (wstawiono dwie zawodniczki z I ligi, jest taka możliwość dopóki zawodniczki z wyższych lig nie rozegrają więcej niż trzy mecze), spodziewaliśmy się tego manewru, cały pojedynek zakończył się wynikiem 3-7, przegrana, ale po walce. Punkty zdobyły-S.Kukla +1,5, M.Budzyńska +1,5.

W drugiej kolejce rozgrywaliśmy kolejny mecz na wyjeździe z drużyną LKS Lesznianka Leszna Górna, liczyliśmy na wygraną, niestety zła dyspozycja dwóch zawodniczek, spowodowała że wracaliśmy w nie najlepszych nastrojach, był to jeden z tych meczy, gdzie powinniśmy wygrać, niestety porażka 6-4. Punkty - S.Kukla +2,5, D.Friebe +1, M.Budzyńska +0,5

Po dwóch porażkach zajmujemy 13 miejsce w tabeli , nie jest dobrze , ale już w najbliższy wtorek będzie okazja to poprawienia lokaty. Zapraszamy serdecznie na mecz II ligi kobiet pomiędzy zespołami ULKTS Pszczyna -UKS Halembianka 2001 Ruda Śl.,który rozegrany zostanie 22 września w Zespole Szkół nr1 w Pszczynie o godz 18.00.

Janusz Friebe

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.