pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 26 sierpnia 2009
  • wyświetleń: 1946

PALP: Ruszają serwisy

Niektórzy odliczają już godziny a może nawet minuty do startu nowego sezonu w Pszczyńskiej Amatorskiej Lidze Piłkarskiej. Drużyny dokonują już ostatnich korekt w składach i dopinają sprawy organizacyjne związane z ligą. Pomału kształtu nabierają także ligowe serwisy.

PALP: Ruszają serwisy


Podobnie jak miało to miejsce w latach ubiegłych najnowsze wieści z boisk będzie można znaleźć na portalu pless oraz stronie Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie. Przypomnijmy także, że na stronie internetowej www.posir.pszczyna.pl/?page=article&parent=67&nparent=94 class=dodaj target=_blank>www.posir.pszczyna.pl znajdą się najbardziej aktualne informacje o ligowych zmaganiach.

Będziemy się starać aby wyniki i aktualizację ukazywały się w miarę możliwości po zakończonych meczach danej kolejki. Wszelkie uwagi na temat działania serwisów można pisać jak zawsze w komentarzach.

Dziś oficjalnie udostępnione zostają także pełne terminarze dla pierwszej i drugiej ligi. Chcemy jednak poinformować, że podane terminy, miejsca czy wreszcie godziny ligowych spotkań są jedynie orientacyjne i choć nie powinny to mogą ulec nieco modyfikacji. Jeśli jednak nic nadzwyczajnego się nie wydarzy to zmiany te powinny być raczej „kosmetyczne”.

Spostrzegawczy zauważą także zapewne, że pojawiły się nam nowe drużyny, zarówno w pierwszej jak i drugiej lidze. Nie są to jednak dodatkowe teamy. Otóż w wyższej klasie rozgrywkowej Szybkie Banany występować będą pod nazwą ZRB-Szybkie Banany zaś na zapleczu pierwszej ligi Władcy Północy rywalizować będą pod nazwą MOSiR Czechowice.

Pierwsze ligowe emocje już w najbliższy piątek, a dla uczestników czy też tylko obserwatorów ligowych zmagań, którzy mają smykałkę hazardzisty startuje kolejna edycja typera na portalu pless.

Od dziś można typować wszystkie mecze I i II ligi w pszczyńskich amatorskich rozgrywkach. Jak zawsze dla tych najlepszych i najbardziej wytrwałych czeka na koniec sezonu nagroda!

A wszystkich sympatyków naszej ligi zapraszamy na pierwszy w sezonie 2009/2010 ligowy maraton. Piłkarski weekend rozpoczniemy w piątek o godzinie 18:00 na boisku przy hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie meczami drugiej ligi. W sobotnie popołudnie zaprezentują się nam niemal wszyscy pierwszoligowcy. A ligowe zmagania w pierwszej kolejce zakończymy w niedzielny wieczór (w tym miejscu warto zaznaczyć, że niedzielne spotkania rozpoczną się od godziny 18:00 a nie jak wcześniej podawaliśmy od 17:00)

Już w ten weekend emocji z pewnością nie zabraknie.
Serdecznie ZAPRASZAMY !

Andzejek

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.