Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 6 stycznia 2009
  • wyświetleń: 3015

Pingpongiści grają dla WOŚP

Czy to możliwe, aby w 100 miejscach w naszym kraju grano jednocześnie w tenisa stołowego? Okazuje się, że tak! To będzie już druga edycja akcji "Turniejów Tenisa Stołowego Dla Jerzego". Przy pingpongowej piłeczce będą bawić się tysiące ludzi w Polsce, którzy przy okazji zbiorą pieniążki dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Pingpongiści grają dla WOŚP


Zapraszamy wszystkich sympatyków tenisa stołowego do wzięcia udziału w tej niezwykłej imprezie. Pamiętajcie że nie liczą się umiejętności! Liczy się udział i dobra zabawa J
XVII finał WOŚP i wielka pingpongowa akcja grane będą już 10. stycznia w Zespole Szkół nr 1 na oś .Piastów. info tel. 605730013.

Program imprezy:
9.00 - dzieci szkół podstawowych (kl. I-IV, kl. V-VI)
13.00 - młodzież szkół ponadpodstawowych (gimnazjum, szkoły średnie)
15.00 - amatorzy(ki), weterani

Wpisowe 5 zł - dzieci, młodzież szkolna, dorośli 10 zł - zbieramy do puszek WOŚP.

Czekać na Was będą atrakcyjne upominki np. dwie piłki z autografami drużyny Górnika Zabrze, oczywiście na piłkach nie zabrakło podpisu Henryka Kasperczaka , piłki podarował nam Przemysław Pitry, deski z autografami gwiazd tenisa stołowego, statuetki WOŚP i inne nagrody rzeczowe które przekaże nam Urząd Miasta oraz Starostwo Powiatowe. Serdeczne dzięki - Oj, na pewno będzie się działo!

Będzie jeszcze jedna atrakcja "MEGALICYTACJA", która trwać będzie przez cały dzień. Do wylicytowania m.in. Puchary Andrzeja Grubby i Lucjana Błaszczyka, plakietka Li Qian z igrzysk olimpijskich w Pekinie, koszulka z podpisem Vladimira Samsonova oraz wiele innych
świetnych tenisowych gadżetów. 11 stycznia w godzinach od 17.00 do 19.00 na stronie www.spts.com.pl rozpocznie się pierwsza MEGALICYTACJA.

Janusz Friebe

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.