Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 8 grudnia 2008
  • wyświetleń: 1780

Wygrana i remis tenisistów stołowych

Zawodniczki Pszczyńskiego ULKTS-u wygrały kolejny mecz w III lidze, tym razem zmierzyły się z drużyną ULKTS-u Żywiec, pokonując ekipę z Podbeskidzia 8/2.

Wygrana i remis tenisistów stołowych
Arek Bieroński


Do tej pory dziewczyny nie zaznały porażki, w tej rundzie pozostał nam jeszcze jeden mecz na wyjeździe z drużyną LITS-u Jedność Żywiec, oczywiście zamierzamy go wygrać.

Punkty zdobywały: Dominika Friebe 3,5 Katarzyna Łukaszczyk 1,5/-1 Anna Pisarzowska 2/-1 Paulina Pala 1.

W lidze okręgowej podobnie jak dziewczyny chłopcy też walczyli z drużyną LITS-u Jedność Żywiec, jednak chłopcy z gór okazali się o wiele więcej wymagający. Mecz zakończył się W naszym zespole Mateusz Szuster po chorobie nie był w formie co było widoczne szczególnie w pierwszym meczu, w normalnej dyspozycji z pewnością by wygrał tę partię, niewiele brakło do wygranej Arkowi Bierońskiemu lecz w decydującym meczu przegrał 3/2, ale w całym meczu pokazał wiele bardzo ładnych zagrań, jest podobnie jak Mateusz bardzo obiecującym zawodnikiem. Komplet punktów zdobył Wojciech Janosz.

Punkty zdobywali:Wojciech Janosz 2,5 Tomasz Żmij 1,5/-1 Arkadiusz Bieroński 1/-1,5 Mateusz Szuster -2,5

Janusz Friebe

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.