pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 15 października 2008
  • wyświetleń: 2242

Turniej Taboo Billards Cup rozstrzygnięty

Dnia 11. października zakończyliśmy zmagania w pierwszej edycji turnieju bilardowego Taboo Billards Cup.

Turniej Taboo Billards Cup rozstrzygnięty
Zwycięzca turnieju - Michał Kośka


Mimo, że turniej trwał do późnych godzin nocnych - uczestników nie opuszczały ani dobry humor ani chęć pokazania przeciwnikom kto jest najlepszy. Po serii udanych zagrań i zwycięskich partii bilardowych najlepszym okazał się Kamil Kośka, który po ciężkiej przeprawie przez finałową rozgrywkę pokonał drugiego w turnieju Grzegorza Kobióra.

Największą niespodzianką turnieju okazało się nie tyle zwycięstwo Kamila - gdyż każdy kto widział jego grę mógł się zorientować, że ten zawodnik "tanio skóry nie sprzeda" - co walka jednego z mniej tytułowanych zawodników - Michała Juszczyka, który ku zaskoczeniu wszystkich zgromadzonych poradził sobie z dużo bardziej doświadczonymi bilardzistami.

Zarówno mistrz jak i vice mistrz turnieju zostali nagrodzeni pamiątkowymi pucharami, nagrodami rzeczowymi ale przede wszystkim uznaniem w oczach współzawodników i hostess, które czuwały prawidłowym przebiegiem turnieju i dobrą atmosferą podczas turnieju.

Szymon Danielczyk

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.