pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 6 października 2008
  • wyświetleń: 2327

PLKS: wygrana na inaugurację!

Tegoroczny II-ligowy sezon siatkarki PLKS-u Pszczyna rozpoczęły w znakomitej formie. Pierwszy mecz, który rozegrały z Politechniką Częstochowa pod Jasną Górą wygrały 3:0 (29:27, 25:23, 25:23).

Spotkanie było szczególnie zacięte w końcówkach setów, lecz w każdym z nich, PLKS-owi udawało się uzyskać dwupunktową przewagę. Pamiętać trzeba, iż oba zespoły są spadkowiczami z I ligi. W poprzednim sezonie pszczynianki uległy Politechnice dwukrotnie.

PLKS zagrał w składzie: : Izabela Placek, Magdalena Łebkowska, Agnieszka Buzała, Agnieszka Mitręga, Anna Gwiżdż, Jaonna Markiel, Magdalena Kosiarska (libero) oraz Maria Haratyk, Ewelina Menducka, Patrycja Króliczek.

Następna kolejka już 11 października w hali POSiR w Pszczynie! Tym razem PLKS Pszczyna zmierzy się z rezerwami MOSiR-u Mysłowice. Początek meczu o godzinie 18.00. Serdecznie zapraszamy!

POSiR Pszczyna

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.