pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 7 sierpnia 2008
  • wyświetleń: 2571

PALF i PALP: Trwają zapisy do lig

Minął już półmetek wakacji, więc pora pomyśleć o powrocie na ligowe boiska. Organizatorzy pszczyńskich amatorskiej ligi piłki nożnej zapraszają wszystkich sympatyków futbolu do udziału w kolejnym sezonie amatorskich rozgrywek.

PALF i PALP: Trwają zapisy do lig


Pewne jest już ze nowy sezon rozpocznie się jeszcze w czasie wakacji, a dokładnie w sobotę 30 sierpnia (na ten dzień przewidziano start ligi na boiskach trawiastych). Z kolei dzień później, czyli w niedzielę 31 sierpnia ruszy liga "piątek" rozgrywana na boiskach asfaltowych. Zanim jednak zawodnicy wybiegną na trawę w Goczałkowicach lub na asfaltową płytę boiska przy Zespole Szkół nr 1 w Pszczynie muszą zgłosić swój zespół do rozgrywek ligowych.

Zapisy zainteresowanych drużyn do gry w Pszczyńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu (liga na asfalcie) przyjmowane są drogą elektroniczną do dnia zebrania organizacyjnego, które odbędzie się we wtorek 19 sierpnia o godzinie 19:00 w salce konferencyjnej hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie przy ulicy Zamenhofa 5a.
W mailu przesłanym na adres: pkpmieszko@op.pl należy wpisać nazwę drużyny, osobę kontaktową oraz numer telefonu.
Informacje o ligowych rozgrywkach na boiskach asfaltowych można uzyskać także pod numerem telefonu 501 582 591.

Dzień wcześniej, czyli w poniedziałek 18 sierpnia o godzinie 19:00 POSiR zaprasza z kolei przedstawicieli drużyn, które chcą uczestniczyć w amatorskiej lidze rozgrywanej na boiskach trawiastych.
Zapisy do Pszczyńskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej przyjmowane są mailowo (hala@posir.pszczyna.pl), a w zgłoszeniu należy podać nazwę drużyny, imię i nazwisko kapitana oraz telefon kontaktowy.

ZAPRASZAMY!

----

Do poniedziałku 18 sierpnia do rozgrywek Pszczyńskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej (liga na trawiastych boiskach), oficjalnie zgłosiło się trzynaście drużyn:
ATS Jakub, Japi-bud, Cadi-Car, Mieszko, AZS Vein, Halmax/FCP, Katon, Gunners, ZRB/Sz.B., Elwo, Sew-Met, Ełka Team, Profi M-Tec.

Z kolei do Pszczyńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu (liga na asfalcie) udział potwierdziło piętnaście drużyn:
Zielarze Czechowice, Mieszko, OKS Merkury II Poligon, Żubry, Ełka Team, Trójca, Termex, Szybkie Banany, Sew-Met, Kilers, Jakub/Podstarzyniec, Relaks Katon Pub, Poligoners, Prodrex Poland, Tartakus.


----

Andzejek

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.