pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 4 sierpnia 2008
  • wyświetleń: 2077

Trampkarze zagrali o Puchar Lata

Sześć drużyn trampkarzy (chłopcy rocznik 1995 i młodsi) wzięło udział w VIII Turnieju Trampkarzy o Puchar Lata, który odbył się w niedzielę 3 sierpnia na Stadionie Miejskim w Pszczynie przy ulicy Bogedaina 22.

W turnieju zwyciężyła drużyna LKS-u Łąka przed LKS-em Znicz Jankowice i LKS-em Wisła Wielka, kolejne miejsca zajęły Studzienice, Wisła Mała i Grobla Ćwiklice. Zgodnie z tradycją 4 najlepsze drużyny uzyskały awans do Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej Trampkarzy z okazji Dni Pszczyny, który odbędzie się w sobotę 23 sierpnia 2008 roku.

Wyróżnienia indywidualne przypadły Tomaszowi Lubowieckiemu ze Znicza Jankowice (najlepszy bramkarz), Kamilowi Sornowskiemu z LKS-u Studzienice (najlepszy zawodnik) oraz Wojciechowi Lapczykowi z LKS-u Łąka (najlepszy strzelec).

Druzyna LKS Łąka wystąpiła w składzie: Jakub Baiger, Robert Kawłatow, Bartek Szałachwij, Wojciech Lapczyk, Zbigniew Michna, Jacek Kowalczyk, Mariusz Stryczek.

Komplet wyników na www.moris.pszczyna.pl target=_blank class=dodaj>moris.pszczyna.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.