pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 31 stycznia 2008
  • wyświetleń: 2436

Wielki Piłkarski Weekend w Suszcu

2 i 3 lutego 2008 roku, czyli już w najbliższą sobotę i niedzielę wszystkich sympatyków piłki kopanej czeka prawdziwa „uczta”, święto piłki nożnej, na którym nie może Cię zabraknąć.
Podobnie jak przed rokiem podczas imprezy Gmina Suszec Gra Fair Play, także i teraz w suszeckiej hali organizowany jest bowiem piłkarski weekend.

Wielki Piłkarski Weekend w Suszcu


www.pless.pl/branze/pilka/wiecej.php?action=pokaz&id=8851 class=dodaj>(zobacz jak było w 2007r.)

Tym razem organizatorzy w ramach Wielkiego Piłkarskiego Weekendu proponują szereg atrakcji dla wszystkich miłośników futbolu i nie tylko.
W sobotę od godzin porannych podziwiać będzie można zmagania Trampkarzy Starszych, zaś popołudniu coś... czego jeszcze w okolicach nie było – turniej futsalowy SpeedPlay (mecz trwa 10 minut lub do zdobycia dwóch bramek przez jedną z drużyn).

Jednak to dopiero przedsmak piłkarskich emocji.

W niedzielę od rana rywalizować będą Trampkarze Młodsi, zaś po południu piłkarskie Derby Gminy Suszec oraz... rozgrywki, które w zeszłym roku wzbudziły najwięcej emocji czyli... Turniej Przedszkolaków.
Nie zabraknie także czegoś dla sympatyków płci pięknej, bowiem o 16:30 odbędzie się pokazowy mecz I Ligi Kobiet z Amatorską Reprezentacją Gminy Suszec.

Organizatorzy zapraszają także na specjalne pokazy piłkarskich sztuczek. Zaprezentuje się m.in. 17 krotny rekordzista Księgi Rekordów Guinessa – Janusz Chomontek oraz grupa Freestyle- LG czyli jeden z najlepszych zespołów w Polsce, który wykonuje triki z piłką nożną z użyciem nóg, kolan, klatki piersiowej, barków i głowy.

Gościem specjalnym Wielkiego Piłkarskiego Weekendu będzie wielokrotny reprezentant Polski Jan Furtok, który m.in. sprawdzi umiejętności bramkarzy z Suszeckiej Ligi Piłki Nożnej.

Na wszystkich, którzy odwiedza halę w Suszcu czeka także szereg piłkarskich konkursów z nagrodami oraz loteria (nagroda główna odtwarzacz MP3).
Każdy będzie mógł być także uczestnikiem ustanowienia rekordu w ilości osób podbijających piłkę.

Szczegółowy harmonogram imprezy oraz dodatkowe informacje o Wielkim Piłkarskim Weekendzie znajdziesz na stronie suszeckiej hali www.hala-suszec.pl/index.html?lang_id=PL class=dodaj target=_blank>www.hala-suszec.pl

Wszystkich sympatyków piłki kopanej i nie tylko serdecznie zapraszamy.


Andzejek

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.