pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 18 stycznia 2008
  • wyświetleń: 2973

X Noworoczny Turniej Badmintona

W dniach 26 i 27 stycznia w Pszczynie odbędzie się Noworoczny Turniej Badmintona. Pod patronatem burmistrza Krystiana Szostaka w lotkę będzie mógł zagrać każdy i aktywnie spędzić weekend. Na najlepszych czekają upominki!

Zawody odbywać będą się tym razem aż w dwóch halach sportowych jednocześnie! Część turnieju zostanie rozegrana w hali sportowej MORiSu przy ulicy Basztowej, kolejni badmintoniści zagrają w nowej hali POSiRu przy ulicy Zamenhofa.

Noworoczny Turniej Badmintona ma pomóć wyłonić najlepsze zawodniczki i zawodników w kilku kategoriach. Zmierzą się ze sobą zawodnicy klubowi - młodzicy, zawodnicy klubowi - juniorzy młodsi, weterani i amatorzy, przewidziano też rywalizację typu Masters oraz VIP. Nowością będzie turniej Amatorzy "Raz do roku", w którym po obu stronach siatki staną osoby grające sporadycznie w badmintona.

Rozgrywane będą wyłącznie gry pojedyncze. Aby wziąć udział w zabawie wystarczy stawić się w miejscu rozgrywania turnieju na co najmniej pół godziny przez rozpoczęciem zawodów i opłacić wpisowe (tylko dorośli) w wysokości 5 zł.

Najlepsi za to wrócą do domów z nagrodami. Organizatorzy, którymi są UKS "Plesbad" Pszczyna oraz MORiS Pszczyna, przygotowały już nagrody rzeczowe, dyplomy i pamiątkowe puchary dla najlepszej trójki w każdej z kategorii.

Honorowym patronatem turniej objął burmistrz Krystian Szostak, a medialnym - portal pless.pl

new / pless.pl

----------------------------------------

Harmonogram zawodów:

26 stycznia - sobota:

9.30-17.00 – zawodnicy klubowi - młodzicy (hala MORiS)
9.30-17.00 – zawodnicy klubowi - juniorzy młodsi, otwarta kategoria (hala POSiR)

27 stycznia - niedziela:

9.30 – Turniej MASTERS (hala POSiR)
9.30 – Turniej AMATORZY (hala MORiS)
14.00 – Turniej dla AMATORÓW „RAZ DO ROKU”, VIP, WETERANI (hala MORiS)

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.