pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 5 stycznia 2008
  • wyświetleń: 5432

Powiatowe zawody w piłce ręcznej

W Pawłowicach 12.12.2007 r odbyły się powiatowe zawody w piłce ręcznej dziewcząt szkół podstawowych. W zawodach wzięło udział pięć drużyn: Szkoła Podstawowa w Suszcu, Szkoła Podstawowa Nr 1 z Pawłowic, Szkoła Podstawowa Nr 1 z Goczałkowic oraz Szkoła Podstawowa Nr 2 i 18 z Pszczyny.

Powiatowe zawody w piłce ręcznej


Turniej odbył się systemem „każdy z każdym”. Zwycięzcą zawodów okazała się drużyna z Pszczyny ze Szkoły Podstawowej Nr 2, która zachowała komplet zwycięstw i straciła tylko jedną bramkę. II miejsce zajęła szkoła Podstawowa z Suszca a III miejsce drużyna z Goczałkowic.

Zwycięzcy wystąpili w składzie: 1.Iga Januszewska – br; 2.Magda Janosz; 3.Dorota Piech; 4.Judyta Kmieć; 5.Ola Duda; 6.Magda Krysa; 7.Magda Sojka; 8.Paulina Giel; 9.Sylwia Langer.

Zajmując I miejsce szkoła wywalczyła sobie awans do zawodów rejonowych, które odbędą się na wiosnę.

20.12.2007 r na hali w Goczałkowicach odbyły się zawody powiatowe w piłce ręcznej chłopców szkół podstawowych. W Turnieju wystartowało pięć drużyn: Szkoła Podstawowa Nr 1 z Pawłowic, Szkoła Podstawowa Nr 2 i 18 z Pszczyny , Szkoła Podstawowa w Suszcu oraz Szkoła Podstawowa Nr 1 w Goczałkowicach.

Gra w turnieju przeprowadzona była „każdy z każdym”. Po zaciętych pojedynkach Zwycięzcą turnieju okazała się drużyna ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Pszczynie. (SP2- Suszec 5:2, SP2-Pawłowice 7:7. SP 2-SP18 4:4, SP2 – Goczałkowice 4:3)

W skład zwycięskiej drużyny weszli: 1.Kamil Żemła – br; 2.Łukasz Buczek; 3.Kamil Jarmusiewicz; 4.Olek Duda; 5.Piotr Żemła; 6.Mateusz Machoń; 7.Kamil Kubica; 8.Tadeusz Nowak; 9.Szymon Piesiura – br.

II miejsce zajęła Szkoła Podstawowa Nr 1 w Goczałkowicach a III miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej Nr 18 w Pszczynie.

Mistrzowie Powiatu , czyli drużyna ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Pszczynie zagra wiosna w zawodach rejonowych walcząc o awans do ćwierćfinału zawodów wojewódzkich. Życzymy powodzenia.

Katarzyna Grabowska

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.