Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 19 czerwca 2007
  • wyświetleń: 10581

Foto-temat: Zlot Tuningowy w Porębie

"Samochodowe eldorado" powstało w sobotę 16 czerwca na parkingu przy Disco Weekend w Porębie. Wszystko za sprawą Pszczyńskiego Klubu Tuningowego, który tego dnia w tym miejscu zorganizował wielki Zlot Aut Tuningowych. Wszystko na cel charytatywny dla Pszczyńskiego Domu Dziecka!

Foto-temat: Zlot Tuningowy w Porębie
Szybkich i pięknych aut nie brakowało...fot. Łukasz Sojka


Zlot był przede wszystkim doskonałą okazją, aby zobaczyć piękne samochody, wystylizowane w taki sposób, aby podkreślić indywidualność pojazdów i ich właścicieli. W trakcie imprezy odbyły się zawody Car-Audio, rywalizacje na najgłośniejszy wydech i konkurs palenia opon. Wybrano także najładniejsze i najniższe pojazdy sobotniego zlotu. Najlepsi zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami i upominkami od organizatorów.

Dobrej zabawa niemal od południa do późnego wieczora towarzyszyła głośna muzyka i najlepsze humory wszystkich, którzy tego dnia pojawili się na zabawie. One są najlepszym dowodem, że zlot był udany i powinien na stałe wpisać się w harmonogram pszczyńskich imprez.

Szczytny był także cel. Zlot był imprezą charytatywną, z której dochód zostanie przekazany na zakup rowerów dla Domu Dziecka w Pszczynie.

Pszczyński portal pless.pl objął imprezę patronatem medialnym.

Zobacz zdjęcia ze Zlotu Aut Tuningowych w Porębie!
Zlot aut tuningowych w Porębie - 16.06.2007

Autor zdjęć: Marta Urbańczyk - www.p-k-t.pl

smm / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.