pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 15 czerwca 2007
  • wyświetleń: 3323

Kolejna siatkarka odchodzi z PLKS?

Aleksandra Drwięga rozważa odejśćie z klubu PLKS Pszczyna. Taką sensacyjną informację otrzymaliśmy od samej zainteresowanej. Jeśli do tego dojdzie, to nasz siatkarski klub straci już drugą, po kapitan Ani Kaczmar, czołową zawodniczkę.

Kolejna siatkarka odchodzi z PLKS?
Ola Drwięga (pierwsza z lewej) rozważa odejście z PLKS Pszczyna.


Na razie to tylko rozważania, ale wiemy, że padły już propozycje z innych klubów dla naszej siatkarki, która przez cały ubiegły sezon reprezentowała klub z numerkiem 10 na koszulce. Przypomnijmy, że w następnym sezonie na parkiecie pszczyńskiej hali przy Zamenhofa na pewno nie zobaczymy już kapitan zespołu Anny Kaczmar, która po okresie wypożyczenia wraca do zespołu BKS Bielsko-Biała.

Do rozpoczęcia nowego sezonu pozostało jeszcze trochę czasu, ale jeśli zawodniczek będzie ubywać w takim tempie, to do września zostanie przemeblowany cały skład. Obecnie na testach w zespole PLKSu jest pięć zawodniczek. Wkrótce trener Wojciech Bućko zadecyduje, które z nich będą grać w barwach pszczyńskiego klubu.

smm / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.