Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 29 listopada 2015
  • wyświetleń: 2307

Koncert dla przedszkolaków - wideo

W środę 25 listopada po raz siódmy do "13" w Pszczyńskim Centrum Kultury przybyły dzieci, aby wziąć udział w koncercie wierszy i piosenek dla przedszkolaków.

Koncert wierszy i piosenek dla przedszkolaków - 25.11.2015 · fot. Kamila Olszowiec


Najmłodszy widz miał 2 lata, najstarszy 8 lat (oczywiście nie bierzemy pod uwagę rodziców i opiekunów). I tym razem zespół pod opieką pani Renaty Zborowskiej przygotował mądre, piękne wiersze naszych polskich poetów oraz wesołe, znane i lubiane piosenki dla dzieci. Nasi goście jak zwykle powitani zostali słodkim poczęstunkiem, a i w trakcie koncertu mogli częstować się czekoladkami. Ale najważniejsza była zabawa. Wesołe pląsy przy dźwiękach piosenek podobały się dzieciom i ich rodzicom. A było czego słuchać! Wiersze recytowały: Martynka Olszowiec, Karolina Olszowiec i Oliwka Rozmus (nawet prowadząca koncert pani Renata Zborowska przygotowała kilka ciekawych tekstów), a piosenki śpiewały: Martynka i Karolina Olszowiec, Oliwia Rozmus, Julka Biela i Agatka Szwedka. Karolina z pomocą Martynki i Agatki prowadziły też zabawy dla dzieci, angażując wszystkich przybyłych małych widzów, którzy praktycznie cały czas spędzili przed sceną i chętnie z maskotkami w rękach tańczyli, a czasami nawet wspólnie śpiewali piosenki. Karolina przypomniała, że właśnie obchodzimy Dzień Pluszowego Misia i dlatego wśród przyniesionych przez wykonawców maskotek najwięcej było właśnie misiów. Wystarczyło dla każdego dziecka.Najważniejsze jednak było na końcu. Tradycyjnie już każdy z młodych gości mógł wejść na scenę i do mikrofonu zaśpiewać piosenkę lub powiedzieć wierszy. I dzieci chętnie korzystały z tej możliwości. Było miło i sympatycznie, i bardzo wesoło. A potem chóralnie cała sali zaśpiewała "Sto lat" Martynce, która obchodziła swoje siódme urodziny.

Zapraszamy serdecznie na kolejny koncert już w styczniu 2016 roku. Mamy nadzieję, że będzie również miło, sympatycznie i bardzo wesoło! Dziękujemy dorosłym, że przychodzą ze swoimi pociechami na takie imprezy. Nie jest to na pewno czas zmarnowany!

Renata Zborowska / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.