pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 4 czerwca 2007
  • wyświetleń: 9798

Piknik Rodzinny przełożony na 1 lipca!

Piknik Rodzinny przełożony na 1 lipca!


Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Pszczynie informuje, że piknik z okazji "Dnia Dziecka", który miał się odbyć w niedzielę 3 czerwca, odbędzie się w niedzielę 1 lipca.
Impreza pod nazwą "Piknik Rodzinny" odbędzie się w parku zamkowym, w godzinach 11.00-18.00.

W programie znajdą się następujące atrakcje dla dzieci : zabawy i konkursy sportowe, konkurs plastyczny, malowanie twarzy, dmuchane zjeżdżalnie, płukanie złota, przejażdżki konne, wspinaczka na chwieją górę, ścianka wspinaczkowa oraz wiele innych atrakcji.

Mamy nadzieję, że piknik będzie dobrym prezentem dla najmłodszych na rozpoczęcie letnich wakacji. Już teraz wszystkich serdecznie zapraszamy.

MORiS Pszczyna

-------------------------------------

Informacja z 2 czerca 2007 r.:

Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Pszczynie informuje, że z uwagi na złe warunki pogodowe, odwołana zostaje niedzielna (3 czerwca) impreza plenerowa z okazji „Dnia Dziecka”.

Niestety, opady deszczu pokrzyżowały plany organizatorom pikniku, który miał się odbyć w parku zamkowym. O nowym terminie imprezy organizatorzy poinformują w poniedziałek 4 czerwca.

MORiS Pszczyna

----------------

W niedzielę 3 czerwca w parku zamkowym szykuje się wiele niespodzianek dla naszych milusińskich. Z okazji Dnia Dziecka zaplanowano wielki Piknik Rodzinny z licznymi atrakcjami.

Będa to m. in. przejażdżki konne, łowienie rybek, malowanie twarzy, dmuchane zjeżdżalnie, ślizgawki, wspinaczka na chwiejną górę, zjazdy na linie, zawody w badmintona oraz mini piłka nożna. Zabawa potrwa od godz. 11.00 do 18.00.

Dochód z impezy przeznaczony zostanie na: Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Pszczynie oraz na Polski Związek Niewidomych Specjalny Ośrodek Edukacyjno - Leczniczo - Rehabilitacyjny dla Dzieci Niewidomych i Niedowidzących.

UM Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.