
Rozrywka
- 3 czerwca 2025
- wyświetleń: 395
I Turniej Brydżowy Pszczyńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku
W piątek, 31 maja w Sali Sesyjnej Starostwa Powiatowego w Pszczynie odbył się I Turniej Brydżowy zorganizowany przez zarząd Pszczyńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Wydarzenie odbyło się pod honorowym patronatem Starosty Pszczyńskiego, co podkreśliło znaczenie tej wyjątkowej inicjatywy promującej aktywność intelektualną i społeczną wśród seniorów.

W turnieju udział wzięli brydżyści reprezentujący sześć uniwersytetów trzeciego wieku: Chorzów, Dąbrowę Górniczą, Rybnik, Wodzisław Śląski, Tarnowskie Góry oraz Pszczynę. Rywalizacja toczyła się na wysokim poziomie, a uczestnicy wykazali się znakomitą znajomością zasad gry, strategicznym myśleniem i dużym zaangażowaniem.

Dziękujemy Starostwu Powiatowemu za wsparcie inicjatywy i ufundowanie upominków dla uczestników, a restauracji "Zacisze" z Brzeżc za przygotowanie przepysznych kanapek i pajdy chleba ze smakowitym smalcem i ogórkiem, co spotkało się z wielkim uznaniem wszystkich zawodników.

Zobacz także

[FOTO] Seniorzy z Pszczyńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku na deskach scenicznych

[ZDJĘCIA] Seniorzy zwiedzali lotnisko w Pyrzowicach

[ZDJĘCIA] Noworoczne Spotkanie Koła Emerytów w Brzeźcach

Nowe międzynarodowe wyzwania seniorów z Pszczyńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

[ZDJĘCIA] Pszczyński Uniwersytet Trzeciego Wieku w 2024 roku - podsumowanie i cele na przyszłość

Gorący temat[FOTO] Śląska drogówka z Mirkiem Szołtyskiem o bezpieczeństwie w pckulu
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.