pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 10 lutego 2007
  • wyświetleń: 7891

Święto Zakochanych w Pszczynie

Walentynki już za kilka dni. Jak je spędzić? Okazuje się, że możliwości jest mnóstwo. Jeżeli dopisze pogoda, można pójsć na romantyczny spacer, zorganizować wycieczkę we dwoje. Można też wybrać się do kina na jedną z filmowych propozycji. Niektórzy zechcą spedzić czas w domu, ale doskonałym wyborem może okazać się także jedna z przygotowanych w naszym mieście imprez lub romantycznych kolacji.

Święto Zakochanych w Pszczynie
Przedstawiamy propozycje na Dzień Świętego Walentego, który już 14 lutego.


Proponowaliśmy już spektakl, który odbędzie się 13 lutego w Hotelu Imperium, a nad którym portal pless.pl objął patronat medialny . Teraz przyszedł czas na informację o dyskotekach i restauracjach, gdzie również organizatorzy dwoją się i troją, by nadać temu dniu wyjątkowy charakter.

Pierwsze imprezy z okazji Dnia Zakochanych odbędą się już w najbliższy weekend. 10 lutego będzie można skorzystać z oferty pszczyńskich dyskotek i poszaleć na parkiecie. Cztery dni później, czyli już w Walentynki na romantyczne spędzenie czasu ze swoja drugą połówką przy miłosnej atmosferze zapraszają inne lokale. Pełną listę propozycji prezentujemy pod artykułem.

Przypominamy także, że wciąż można dodawać życzenia walentynkowe, które opublikujemy 14 lutego.

----------------------------------------------

Disco Weekend

10 lutego Disco Weekend zaprasza na zabawę w walentynkowych klimatach. Na imprezie do zdobycia ekskluzywna bielizna dla zakochanych. Wstęp 10 zł, a do 21.00 - 5 zł.

www.weekend.pless.pl/ target=_blank class=dodaj>www.weekend.pless.pl

----------------------------------------------

Muzyczna Galeria

W Dzień Zakochanych Muzyczna Galeria zaprasza serdecznie na wspaniałe desery oraz drinki dla niego i dla niej, przyrządzone specjalnie na ten wyjątkowy dzeń. Wieczorem (20.00-23.00) grać dla Was bedzie Duet Jazzowy (Robert Zając i Aleksander Papierz). Serdecznie zapraszamy wszystkich zakochanych...i nie tylko...

Duet Robert Zając (gitara) i Aleksander Papierz (sax alt) to muzycy z Katowic, gdzie współpracują z wieloma formacjami muzycznymi. R Zając z "Purple House", "Natanael" i Przemyskim Chórem Gospel, A. Papierz z "Pulsarus" oraz Marcinem Lekstonem. Muzycy proponują muzykę klimatów jazzowych i okolic. Jak sami twierdzą, są pasjonatami muzyki i dzielą się swoją pasją z publicznością. Są bardzo aktywnymi muzykami i stale powiększają grono muzyków z którymi grają, nieustannie wzbogacając artystyczną wizję tego co chcą osiągnąć.

Telefon: (032) 449 02 19

muzycznagaleria.pl target=_blank class=dodaj>muzycznagaleria.pl

----------------------------------------------

Restauracji Stara Piekarnia

W wieczór walentynkowy 14 lutego w godz. 19.00 - 22.00 Restauracja "Stara Piekarnia" zaprasza zakochane pary na romantyczną kolację. Organizatorzy przygotowali dla Państwa specjalną wstawkę do karty menu.

Wieczór uświetni muzyka na żywo w wykonaniu Jakuba Gwardeckiego, absolwenta Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie fortepianu. Jakub jest laureatem kilkunastu konkursów pianistycznych. Koncertuje solo, jak również współpracuje z wieloma zespołami. Grał m. in. z Ryszardem Rynkowskim, Zbigniewem Wodeckim, Golec uOrkiestrą, Gabi Gold Band, Magdą Anioł, Sega Band, Hello, Hot Dixie Society i wiele innych. Koncertował w Stanach Zjednoczonych, Rosji, Niemczech, Francji, Słowacji, Węgrzech, Polinezji, Meksyku. Nagrał również wiele programów dla polskich i zagranicznych stacji telewizyjnych i radiowych.

Rezerwacja stolika: 10,00

Telefon: (032) 449 17 20 wew. 18

----------------------------------------------

Restauracja Frykówka

Restauracja Frykówka zaprasza zakochanych na romantyczną kolację 14 lutego w godzinach od 19.00 do 22.00. Dla gości przygotowano specjalną wstawkę do karty menu oraz muzykę na żywo w wykonaniu: Rusłana Michnowicza oraz Marcina Wielgata.

Pierwszy z nich, saksofonista jest absolwentem Akademii Muzycznej w Mińsku, w krótkim czasie zdołał zebrać bardzo dobre recenzję i zdążył wystąpić u boku czołowych białoruskich i polskich muzyków, takich jak: Krzysztof Ścierański i Jerzy Główczewski czy zespół Dzioło. Marcin Wielgat to student Akademii Muzycznej w Katowicach. Głęboką fascynacją muzyką jazzową dzieli się również podczas koncertów zespołu Galaxity.

Rezerwacja stolika: 10,00

Telefon: (032) 449 00 20

frykowka.pl/ target=_blank class=dodaj>frykowka.pl

----------------------------------------------

Cafe u Telemanna

14 lutego w godz. 19.00 - 22.00 Cafe u Telemanna zaprasza zakochane pary na romantyczny wieczór. Na tą okazję do karty menu dodano specjalne desery, a atmosferę Dnia Zakochanych uzupełni muzyka na żywo w wykonaniu: Andrzeja Żydka i Grzegorza Żydka.

Pierwszy to perkusista scen jazzowych i muzyki rozrywkowej, laureat nagród dla najlepszego instrumentalisty na ogólnopolskich festiwalach (Gniezno, Krosno). Grzegorz Żydek to gitarzysta basowy, gra na nietypowej sześciostrunowej gitarze basowej, muzyk o zmyśle artystycznym oraz bardzo wysokich umiejętnościach technicznych.

Rezerwacja stolika: 10,00

Telefon: (032) 449 15 20

utelemanna.pl/ target=_blank class=dodaj>utelemanna.pl

----------------------------------------------

Restauracja Pustelnik

Restauracja Pustelnik zaprasza wszystkich 14 lutego z okazji Dnia Zakochanych - Walentynek na lampkę wina w romantycznej atmosferze przy dobranej specjalnie na tą okazję muzyce. Dzień później, w tłusty czwartek, Restauracja zaprasza na pyszne faworki.

Telefon: (032) 448 38 45

pustelnik.com.pl/ target=_blank class=dodaj>pustelnik.com.pl

----------------------------------------------

Club O'key

Tak jak co roku w okolicach Walentynek Club O'key zaprasza wszystkich zakochanych do wspólnej zabawy przy romantycznych przebojach i nie tylko. Tym razem impreza odbędzie się 10 lutego, początek o godzinie 20.00.

----------------------------------------------

Pub Edynburg

Pub Edynburg zaprasza 14 lutego wszystkich zakochanych, jak i tych szukających swej miłości w ten wyjątkowy dzień na koncert gitarowy z nutką romantyzmu.

Wstęp oczywiście darmowy, a klimat będzie wyjątkowy. Start ok 19.30.

new / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.