Rozrywka

  • 6 lipca 2024
  • wyświetleń: 1245

Big Cyc akustycznie w Pszczyńskim Centrum Kultury

Dobrze znane przeboje zagrane miękko, ciepło i radośnie. Pszczyńskie Centrum Kultury zaprasza na akustyczny koncert kultowej grupy Big Cyc!

big cyc akustycznie


Akustyczne aranżacje nadają muzyce zespołu inną jakość. Zgrabne, znane, pomysłowe melodie w anturażu "unplugged", przenoszą muzę Big Cyca w całkiem nowy klimatyczny wymiar. Na koncercie oprócz starych hitów takich jak "Makumba" czy "Rudy się żeni", pojawią się przebojowe piosenki rzadziej wykonywane przez zespół tj. "Teczka" czy "Nasz PRL". Wszystko okraszone zaskakującymi, wypełnionym po brzegi dobrym humorem, zapowiedziami przygotowanymi specjalnie na ten koncert przez Krzysztofa Skibę. Takie oblicze Big Cyca znanego z ostrego rockowego grania może być absolutnym zaskoczeniem, jednak dla wszystkich fanów dobrej muzyki rockowej to pozycja obowiązkowa.

W programie koncertu usłyszycie na pewno: "Makumbę", "Dres", "Świat wg Kiepskich", "Rudy się żeni", "Facet to świnia", "Guma". By dowiedzieć się, co jeszcze przygotowała rockandrollowa ekipa Big Cyc w wersji akustycznej, warto wybrać się na koncert.

Data koncertu: 19 października, godz.: 19:00. Bilety w cenie 90 / 100 zł do nabycia w kasie pckulu lub w systemie biletowym online - tutaj.

big cyc

ar / pless.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.