pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 22 listopada 2006
  • wyświetleń: 2581

Talizman z Pawłowic

W ostatnią niedzielę, 19 listopada zainaugurowano VII Dni Suszca. Na otwarcie imprezy odbył się Turniej Zespołów Ludowych Ziemi Pszczyńskiej im. Mariana Cieśli „Jak ze Suszca powędruję”. Przed zebranymi w Domu Kultury od godziny 15.00 zaprezentowało się kilkanaście zespołów śpiewaczy oraz zespoły folklorystyczne.

Grand Prix tegorocznego turnieju otrzymał "Talizman", działający przy Gminnym Ośrodku Kultury w Pawłowicach. Nie jest to pierwszy sukces zespołu, który już otrzymywał bardzo wysokie recenzje za swoje wcześniejsze występy.

Wkrótce odbędą się kolejne imprezy związane z VII Dniami Suszca. 26 listopada o godzinie 17.00 w kościele parafialnym św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Suszcu odbędzie się koncert „Muzyka w barwach jesieni” w wykonaniu chóru mieszanego Duszpasterstwa Akademickiego „Dar” w Rybniku pod dyrekcją Joanny Glenc. Wstęp jest bezpłatny.

OP / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.