Rozrywka

  • 8 czerwca 2024
  • wyświetleń: 452

Mistrzostwa Kobióra w szachach do lat 18

W sobotę 15 czerwca o godzinie 10.00 Gminny Dom Kultury we współpracy z Parafialnym Oddziałem Akcji Katolickiej organizuje Mistrzostwa Kobióra w szachach do lat 18.

szachy
Szachy · fot. pixabay.com


Na zawody obowiązują wcześniejsze zapisy, do dnia 10 czerwca pod nr tel. 784 374 965 lub bezpośrednio w GDK. Składka startowa wynosi 40 zł od osoby. Turniej podzielony na dwie kategorie wiekowe. Pierwsza rocznik 2015 i młodsi, druga grupa rocznik 2014 i starsi.

Na zwycięzców w każdej kategorii czekają 3 puchary. Każdy zawodnik otrzyma zestaw nagród oraz pamiątkowy dyplom. Poprzez te mistrzostwa zostaną wyłonieni zawodnicy, którzy będą reprezentowali Kobiór na XVI Archidiecezjalnym Turnieju Szachowym o Puchar Prezesa Akcji Katolickiej Archidiecezji Katowickiej. Turniej ten będzie miał miejsce w październiku w parafii p.w. Matki Bożej Szkaplerznej w Imielinie. W obu turniejach obowiązują przepisy kodeksu szachowego PZSzach.

turniej szachowy

ar / pless.pl

źródło: UG Kobiór

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GDK w Kobiórze" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GDK w Kobiórze

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GDK w Kobiórze" podaj