Rozrywka

  • 5 czerwca 2024
  • wczoraj, 05:53
  • wyświetleń: 732

Zuzanna zaśpiewa w dawnym Bugsy's - Restauracji FreeWolna Frykasy

W czwartek, 13 czerwca o godz. 20:00 Restauracja Wegańska FreeWolna Frykasy (osiedle Piastów, ul. Władysława Łokietka 1) zaprasza na koncert Zuzanny!

Zuzanna zaśpiewa w dawnym Bugsy's - dziś FreeWolna Frykasy
Zuzanna zaśpiewa w dawnym Bugsy's - dziś FreeWolna Frykasy · fot. materiały prasowe


Czasami lirycznie, czasami z przytupem, ale zawsze prosto z serca! Zuzanna jest wokalistką, multiinstrumentalistką i tekściarką. Tutaj liczy się każde słowo - jej autorska twórczość to piosenka z ambitnym tekstem najwyższej próby, doprawiona odrobiną folkowych brzmień. Śpiewa, akompaniując sobie na pianinie, gitarze i akordeonie. Ze względu na barwę głosu i instrumentarium, przez niektórych kojarzona jest z Renatą Przemyk oraz Zaz, inni zaś odnajdują w jej twórczości klimat i przestrzeń muzyczną rodem z soundtracku do filmu "Amelia".

Od kilku lat regularnie koncertuje po całej Polsce - występowała między innymi podczas Spring Break w Poznaniu, Songwriter Łódź Festiwal, toruńskiego LULU festiwal, czy FRU (Festiwal Raciborskiej Ulicy). Jej muzykę docenili między innymi Czesław Mozil i zespół Raz Dwa Trzy, zapraszając ją do gościnnego supportu.

Na koncie ma świetnie przyjęty, debiutancki album "Dzień dobry" (maj 2020). W grudniu miał premierę jej ostatni singiel - autorska kompozycja "Akacje na Stalowej" to poruszająca, czule wyśpiewana historia z warszawską Pragą w tle. W nagraniu gościnnie wziął udział Czesław Mozil, wzbogacając je o swój charakterystyczny, pełen emocji głos.

Artystka pracuje właśnie nad najnowszym albumem, którego premiera planowana jest na maj 2024 roku. Premierę płyty poprzedzą trzy single z albumu, ukazujące się kolejno 1 lutego, 1 marca i 1 kwietnia (razem z Arturem Andrusem).

"Ma zjawiskowy głos, piosenki, które pisze, to czysta poezja" - Maciej Szajkowski, Kapela ze wsi Warszawa.

Posłuchaj Zuzanny tutaj: http://www.youtube.com/user/zuzannamoczek

Bilety:

  • 30 zł - przedsprzedaż
  • 40 zł - w dniu koncertu.


Można je kupić tutaj:https://bkb.pl/125603-1e317

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1954477684967845

ar / pless.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "FreeWolna Frykasy" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

FreeWolna Frykasy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "FreeWolna Frykasy" podaj