pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 16 listopada 2006
  • wyświetleń: 1832

Ze Skorpionami w Jamie

Trzydzieści lat na scenie, dwadzieścia albumów, sprzedanych ponad 60 milionów egzemplarzy płyt i 4 500 koncertów na całym świecie. Niewiele zespołów może się poszczyćić taką metryczką. Jeden może na pewno - SCORPIONS.

Klub Jama zaprasza wszystkich na koncertowy wieczór zespołu, który już w latach 70. elektryzował słuchaczy potężnym i pełnym finezji hard-rockiem, w latach 80-tych podbił świat rocka i heavy metalu takimi hitami jak Rock You Like A Hurricane,Blackout, czy The Zoo, jednocześnie zyskując sobie uznanie piękniejszej płci słynnymi balladami Still Loving You, czy When The Smoke Is Going Down, a w latach 90-tych megahitem Wind Of Change wkroczył również w muzyczny świat gospodyń domowych. W XXI wieku Scorpions nadal działają i mają się świetnie, wciąż są aktywni i nagrywają pełne rockowej ikry płyty.


18 listopada o 21.15 rozpocznie sie kolejny koncertowy wieczór w Klubie Jama. Wstęp na spotkanie z zespołem Scorpions - 2 złote.

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.