Rozrywka

  • 29 maja 2024
  • wyświetleń: 733

Finał Pikniku charytatywnego dla Janka Skolasińskiego

Materiał partnera:

Fundacja Edukacja + Terapia wraz z Zespołem Niepublicznych Placówek Edukacyjnych bardzo serdecznie dziękują rodzicom, dzieciom, sponsorom oraz osobom zaangażowanym w piknik dla Janka Skolasińskiego! Razem udało się zebrać kwotę 26 457,39 zł!

Finał Pikniku charytatywnego dla Janka Skolasińskiego · fot. NZPE Pszczyna


Dziękujemy za wrażliwość, otwierającą serce dla tych, którzy potrzebują pomocy. Za bezinteresowną chęć czynienia dobra i życzliwość. Dziękujemy wszystkim, którzy otworzyli swe serca i razem z nami włączyli się w przygotowanie pikniku. Jesteśmy głęboko wdzięczni za hojne sponsorowanie naszego Pikniku Charytatywnego dla Janka Skolasińskiego. Państwa życzliwość to nie tylko prezent, ale także inspiracja dla naszego zespołu i społeczności.Jeszcze raz pragniemy podziękować wszystkim ludziom dobrej woli za pomoc, szczodry gest okazane serce i wrażliwość.

Zdjęcia i relacje z pikniku znajdują się na profilu FB Fundacji https://www.facebook.com/profile.php?id=100079759196749

Niepubliczny Zespół Placówek Edukacyjnych

43-200 Pszczyna
ul. Bielska 54

kom. 784282997
kom. 502243181Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Niepubliczny Zespół Placówek Edukacyjnych" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Niepubliczny Zespół Placówek Edukacyjnych

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Niepubliczny Zespół Placówek Edukacyjnych" podaj