Rozrywka

  • 31 maja 2024
  • 1 czerwca 2024
  • wyświetleń: 2058

Już w ten weekend Wyspa Zabaw w naszym mieście!

Artykuł sponsorowany:

Ahoj kamraci! Jesteście gotowi na weekend z pompą? Właśnie zacumowaliśmy nasz statek w Waszym mieście gdzie zadziała się magia i już niebawem pojawi się WYSPA ZABAWY!

Linkhouse


Co to oznacza? - Dwa niezapomniane dni pełne wrażeń!W sobotę (1.06) i w niedzielę (2.06) w Pszczynie na terenie zielonym obok Kościoła pw. Podwyższenia Krzyża Świętego i Matki Bożej Częstochowskiej od godziny 12.00 zapewnimy wielką strefę dla małych i dużych gości tak aby każdy był zadowolony. Przekrocz granice, wyjdź poza schemat i daj się ponieść zmieniając w załogę statku pirackiego, która wie jak się bawić Majtki będą szaleć wybierając najlepszą atrakcję dnia a pełnoprawni piraci, kapitanie i kapitanki będą biesiadować zajadając rarytasy ze - specjalnie na tę okazję - wyselekcjonowanych foodtruckow popijając wszystko lemoniadą.

Szczegóły, plan wydarzeń i atrakcji będziemy udostępniać stopniowo w postach na naszym FB: https://www.facebook.com/megaradocha więc teraz klik, obserwuj i zapisz tę datę w kalendarzu żeby nie przegapić bo po trzech dniach wyspa zniknie z map. Dostępność atrakcji uzależniona jest od warunków atmosferycznych.