Rozrywka

  • 25 maja 2024
  • 1 czerwca 2024
  • wyświetleń: 3158

[Program] Po raz 21. Festiwal Reggae w Stodole!

Za nami:

Już w sobotę 1 czerwca kolejna - 21. już edycja Festiwalu Reggae w Stodole! Zagrają: Boleo & Follow the Riddim, Las Melinas i Kołtun. Będzie plenerowa wystawa zdjęć i atrakcje dla dzieci, więc każdy znajdzie coś dla siebie! Impreza odbędzie się na terenie Gminnego Ośrodka Sportu przy ul. Centralnej 117 w Kobiórze. Wstęp wolny! Start o godzinie 16.00.

Reggae w Stodole


W tym roku obchodzimy 21. rocznicę tego kultowego już festiwalu, który podczas każdej edycji przyciąga fanów reggae z całej Polski. Na scenie wystąpią znane i lubiane zespoły: Boleo & Follow the Riddim, Krzywa Alternatywa, Las Melinas oraz Kołtun. Każdy z nich przyniesie na scenę unikalne brzmienia i energetyczne wykonania, które są wizytówką Festiwalu w Reggae Stodole.

- Jak co roku zapraszamy na Reggae w Stodole, Festiwal, który od lat tworzy dla Was grupa pasjonatów. Będziemy czekać na Was z niecierpliwością, do zobaczenia pod sceną! - mówi Alojzy Brańczyk, pomysłodawca i współorganizator festiwalu.

Dodatkowo, w związku z obchodami Dnia Dziecka, wszystkie dzieci będą mogły korzystać z atrakcji, których będzie sporo. Będzie okazja do zabawy w dmuchańcach, tworzenia artystycznych dzieł podczas zajęć plastycznych z Wiolą Piróg, autorką książek o smoku Płomyczku, pokazy Hobby Horse, nie zabraknie też kolorowej kredy, malowania buziek, postaci z Psiego Patrolu oraz ulubionych dziecięcych przysmaków - waty cukrowej i popcornu, które przygotują jak zwykle państwo Sobolewscy. Pamiętajcie też, by odwiedzić festiwalowy sklepik, w którym będą czekały stworzone przez Piotrka Kaczmarczyka pamiątkowe gadżety, związane z Reggae w Stodole.

Reggae w Stodole to idealne miejsce na rodzinne spędzenie tego wyjątkowego dnia! Klimat festiwalu w Kobiórze wspierany będzie również przez lokalne punkty gastronomiczne - Cug do Pizzy, Kole Bany oraz Drink Bar u Adama.

Będzie gorąco nie tylko ze względu na letnią pogodę, ale przede wszystkim dzięki muzyce i wspaniałej atmosferze, którą razem stworzymy! Po koncertach przewidywane jest tradycyjnie ognisko: zabierzcie instrumenty i dobrą energię, by wspólnie muzykować.

Do zobaczenia na Festiwalu Reggae w Stodole już 1 czerwca w Kobiórze!

ar / pless.pl

źródło: Powiat Pszczyński

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.