Rozrywka

  • 16 maja 2024
  • 31 maja 2024
  • wyświetleń: 4828

Nowe miejsce spotkań w Pszczynie: plenerowa scena przy pckulu!

Za nami:

Scena Centralna to nowa letnia miejscówka w Pszczynie - miejsce spotkań, muzyka, jedzenie! Cykl koncertów plenerowych przy nowej siedzibie pckul startuje już 31 maja!

Scena Centralna


Piątki ze Sceną Centralną to świetna okazja do spotkań z kulturą dzięki znakomitym, młodym artystom i ich muzyce na żywo. Scena Centralna będzie też nową letnią miejscówką czyli miejscem spotkań dla Was! Na miejscu, oprócz koncertów, organizatorzy zapraszają do strefy chillu oraz strefy gastronomicznej.

Projekt Sceny Centralnej to inicjatywa Fundacji Miraże, która od 5 lat organizuje festiwal Śląskie Miraże Art Fest. Wstęp na wydarzenia Sceny Centralnej będzie bezpłatny, a to wszystko dzięki współpracy z pckulem oraz zarządcami osiedli Piastów i Siedlice.

Pierwsza Centralna odbędzie się 31 maja o godzinie 20:00, wystąpi zespół IKSY. W razie niepogody koncerty odbędą się w nowej sali koncertowej pckul-u.

IKSY — niebanalny śląski zespół z Mikołowa. Grają na przekór wszelkim trendom, a śpiewają zawsze po polsku - przewrotnie i niejednoznacznie. Operują ironią, grami słownymi, czasem czarują delikatnością, innym razem porywają bujającym rytmem, a nawet rock’n’rollowym uderzeniem. Różnorodne stylistyczne kawałki dopełnia głęboki głos i chwytliwe teksty Agaty Dudy. IKSY śmiało kroczą własnym tempem, wciąż szukając swojej muzycznej drogi, bo — jak sami o sobie mówią — jedyną stałą w IKSACH jest zmienność, czego dowodem jest nadchodzący materiał zespołu.

Zapisujcie w kalendarzach!
Widzimy się na centralnej!

  • Organizator: Fundacja Miraże i klubokawiarnia centralna
  • Współorganizator: pckul, Moja Pszczyna, Osiedle Piastów, Osiedle Siedlice.
  • Patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Pszczyny - Dariusz Skrobol.


Patron medialny: pless.pl

Rozpiska kolejnych koncertów:



Scena Centralna

ar / pless.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.