Rozrywka

  • 2 czerwca 2024
  • 3 czerwca 2024
  • wyświetleń: 1923

Maciej Stuhr z programem "Mam to wszystko w standupie" w pckulu!

W niedzielę 15 września o godz. 15:30 oraz 20:15 w Pszczyńskim Centrum Kultury wystąpi Maciej Stuhr z programem kabaretowym!

Maciej Stuhr z programem "Mam to wszystko w standupie!"


Maciej Stuhr powraca na scenę kabaretową w wielkim stylu! Jego najnowszy program, czyli "Maciej Stuhr: "Mam to wszystko w standupie", to humor na najwyższym poziomie, pełen błyskotliwych, inteligentnych spostrzeżeń na temat rzeczywistości. Czego możemy się spodziewać? Co kryje się za intrygującym tytułem?Jak to jest mieć wszystko w stand-upie?

Na pierwszy plan wysuwa się znakomita rozrywka oraz przyjazna i radosna atmosfera, którą jak nikt inny Maciej Stuhr potrafi wytworzyć na scenie i widowni. 30 lat doświadczenia estradowego nie pozostaje bez znaczenia, a jego powrót do zabawy z publicznością jest pełen energii i świeżości.

Maciej Stuhr, czyli człowiek orkiestra, który oprócz aktorstwa filmowego i teatralnego upodobał sobie reżyserowanie, pisanie felietonów, działalność dydaktyczną i wiele innych... Jak poradzi sobie w nowej roli? Przekonaj się, kupując bilety na najnowszy stand-up Macieja Stuhra!

Bilety do nabycia na stronie organizatora (wystarczy kliknąć przycisk "KUP BILET").

ar / pless.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.