pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 30 października 2006
  • wyświetleń: 4712

POPP: Konkurs fotograficzny

Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie zaprasza do udziału w dwóch konkursach fotograficznych. Tematyką pierwszego konkursu jest "Ziemia Pszczyńska w fotografii", drugiego - "Przez aktywność do zdrowia".

W konkursie może brać udział młodzież ucząca się i studiująca z terenu powiatu pszczyńskiego. Na konkurs można nadesłać dowolną ilość prac. Prace powinny mieć postać odbitek czarno-białych lub kolorowych o wymiarach 13x18 cm lub większych.

Prace należy opisać (imię i nazwisko, adres domowy, klasa i szkoła, uczelnia, nazwisko nauczyciela, który zachęcił do udziału w konkursie, telefon kontaktowy, e-mail).

Organizatorzy proszą nie pisać po zdjęciach! Opis najlepiej umieścić na samoprzylepnych karteczkach.

Prace należy składać w siedzibie Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie ul. 3. maja 7 (tel. 210-24-98, e-mail: poppszczyna@wp.pl). do 10 listopada włącznie. Dla zwycięzców konkursów przygotowano atrakcyjne nagrody.

ups / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.