Reklama

Rozrywka

  • 9 listopada 2023
  • dzisiaj, 13:11
  • wyświetleń: 2729

Krzysztof Antkowiak zaśpiewa w Chrobrym

Z okazji święta szkoły, w auli I Liceum Ogólnokształcącego w Pszczynie, będziemy mogli usłyszeć jednego z polskich piosenkarzy - Krzysztofa Antkowiaka.

Krzysztof Antkowiak zaśpiewa w Chrobrym
Krzysztof Antkowiak zaśpiewa w Chrobrym · fot. Janusz Mirek


Przygoda z muzyką Krzysztofa Antkowiaka rozpoczęła się w latach 90-tych, kiedy to między innymi zdobył Nagrodę Publiczności na festiwalu w Opolu za piosenkę - "Zakazany owoc", występował wspólnie z Edytą Górniak, Grzegorzem Ciechowskim.

Zagrał również w filmie - Młode Wilki 1/2 i był współautorem i współproducentem płyty Kai Paschalskiej.
Początkiem roku 2021 płyta Krzysztofa Antkowiaka - " Zostanie mi muzyka...", w której wykorzystał teksty księdza Piotra Pawlukiewicza, uzyskała status platynowej płyty.

Koncert odbędzie się w piątek, 1 grudnia o godzinie 17.00 w auli I Liceum Ogólnokształcącego w Pszczynie. Po koncercie odbędzie się spotkanie z artystą.

Bilety są do nabycia w sekretariacie szkoły. Cena biletu - 15 złotych. Można też kupić wyjściówkę, wysyłając sms o treści - Antkowiak na numer 601541066.

Liczba miejsc ograniczona!

Janusz Mirek

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego" podaj