Reklama

Rozrywka

  • 15 września 2023
  • 14 października 2023
  • wyświetleń: 298

Paweł Domagała - Narnia Tour. Koncert w cieszyńskim teatrze

Za nami:

Gra w filmie i teatrze, koncertuje, wydaje płyty, pisze piosenki i monologi kabaretowe, podkłada głos w filmach animowanych. Nie rozstaje się z gitarą, stara się równocześnie być radykalnie pokorny i radykalnie pewny siebie.

Kup bilet

Sobota, 14 października 2023 o godz. 18:00

Teatr im. Adama Mickiewicza
Plac Teatralny 1, Cieszyn


Pawła Domagałę można kojarzyć z takich filmów jak "80 milionów", "Planeta Singli" czy "Wkręceni", a w ostatnim czasie również ze spektakularnych dokonań muzycznych. Na swoim koncie ma już cztery albumy studyjne - wydany w 2016 roku "Opowiem Ci o mnie", dwa lata później - "1984", w roku2020 - album "Wracaj", a ostatnio - czwarty album "Narnia". Wszystko nabrało rozpędu, gdy singiel promujący drugą płytę artysty "Weź nie pytaj" - szybko stał się radiowym hitem, czego dowodem jest przyznana mu statuetka Przeboju Roku 2018 RMF FM oraz ponad 143 miliony wyświetleń na YouTube. Od tej pory kariera muzyczna Pawła rozwija si na równi z kwitnącą karierą aktorską.

18 listopada 2022 miał premierę, czwarty już albumu Pawła Domagały, zatytułowany "Narnia". Płyta promowana jest przez najnowszy singiel i teledysk Pawła: "Po co ten krzyk". W dniu premiery ruszyła także trasa koncertowa "Narnia tour", której pierwsza część zakończyliśmy się tuż przed Świętami. Odwiedziliśmy 16 miast i zagraliśmy w wypełnionych po brzegi najpiękniejszych salach koncertowych w Polsce. Nowe piosenki, które dojrzewały w studio nagraniowym pod czujnym okiem Łukasza Borowieckiego - nabrały już pełni życia w oprawie koncertowej, wsparte energią widowni.

Tak mówi Paweł o nowym albumie:

"Nowa płyta nawiązuje do ulubionej książki Pawła "Opowieści z Narni" C. S. Lewisa. Premiera płyty 18 listopada 2022 roku. Narnię rozumiem jako krainę, do której każdy z nas musi wejść i stoczyć swoją walkę. Miejsce, gdzie najpierw porządkujesz siebie, by móc zmieniać świat - mówi Paweł - Wszystkie dotychczasowe płyty były osobiste, ale w "Narni" mówię wprost o swoich lękach, słabościach. Są tu też utwory w zupełnie innym klimacie jak "Dzieci u dziadków", duet z Kasią Sienkiewicz z "Kwiatu jabłoni" czy piosenka-komentarz do rzeczywistości. To na pewno dla mnie płyta najbardziej osobista i najbardziej terapeutyczna. Płyta, która mnie w jakimś sensie uratowała, bo praca nad "Narnią" była równocześnie pracą nad sobą".

PAWEŁ DOMAGAŁA - NARNIA TOUR w CIESZYN


Paweł Domagała

Paweł Domagała to aktualnie jeden z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych aktorów młodego pokolenia. Na swoim koncie ma wiele ról teatralnych, serialowych i filmowych. W ostatnim czasie dał się również poznać jako muzyk. Jest to jego druga, obok aktorstwa, największa pasja. Od wielu lat pisze i wykonuje swoje własne utwory. W tekstach śpiewa o miłości, wierze, przebaczeniu oraz spokoju wewnętrznym. Efektem tej pracy jest debiutancki krążek Opowiem Ci o mnie, który ukazał się w listopadzie br. Jest bardzo osobiście, intymnie, ale nie brakuje świeżych popowych melodii.


Kup bilet

źródło: KupBilecik.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.