Reklama

Rozrywka

  • 23 sierpnia 2023
  • 7 września 2023
  • wyświetleń: 6764

W nowej siedzibie Pszczyńskiego Centrum Kultury powstanie klubokawiarnia artystyczna

Z każdym dniem zbliżamy się do otwarcia nowej siedziby Pszczyńskiego Centrum Kultury. Trwają prace wykończeniowe. W obiekcie znajdą się pomieszczenia przeznaczone na klubokawiarnię artystyczną. Pszczyńskie Centrum Kultury ogłasza konkurs ofert na najem powierzchni użytkowej.

Budowa Pszczyńskiego Centrum Kultury - 07.2023
Konkurs na klubokawiarnię artystyczną w nowej siedzibie PCKulu


Na powierzchnię użytkową składa się: przestrzeń główna przeznaczona do prowadzenia działalności Kawiarni o powierzchni 107,53 m2 wraz z zapleczem o powierzchni: 22,80 m2, w którego skład wchodzi pomieszczenie przygotowawcze (bez możliwości gotowania - brak kuchni) oraz wyposażeniem: 10 okrągłych stolików (średnica 80 cm), około 28 krzeseł, zlew, oświetlenie, lada, na ścianach okładziny drewnopodobne, sanitariaty, a także tarasy na prowadzenie ogródka kawiarnianego. PCKul udostępni również przestrzeń holu, w celu organizacji wystaw, które stanowić będą integralną część prowadzonej przez najemcę działalności kulturalnej.

Uruchomienie działalności Kawiarni nastąpi w okresie pomiędzy 20 listopada a 15 grudnia, tj. po zakończeniu budowy i przekazaniu PCKulowi przez Gminę Pszczyna tytułu prawnego do nieruchomości, uprawniającego do zawarcia umowy najmu. Umowa zostanie zawarta na czas określony, tj. nie dłużej niż na trzy lata.

Szczegółowe informacje na temat konkursu można znaleźć TUTAJ.
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PCKul - nowa siedziba" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

PCKul - nowa siedziba

Budowa nowej siedziby Pszczyńskiego Centrum Kultury jest jednym z największych przedsięwzięć inwestycyjnych gminy Pszczyna w ostatnich latach. Nowa siedziba PCKulu warta około 40 milionów złotych ma być gotowa w 2023 roku. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PCKul - nowa siedziba" podaj