Reklama

Rozrywka

  • 25 maja 2023
  • 14 czerwca 2023
  • wyświetleń: 4138

[ZDJĘCIA] Piknik charytatywny dla Gai Operchalskiej w NZPE

Materiał partnera:

Fundacja Edukacja + Terapia wraz z Zespołem Niepublicznych Placówek Edukacyjnych bardzo serdecznie dziękują rodzicom, dzieciom, sponsorom oraz osobom zaangażowanym w przygotowanie i udział w Pikniku Charytatywnym dla Gai Operchalskiej, który odbył się w Pszczynie 3 czerwca!

Finał Pikniku Charytatywnego Fundacji Edukacja + Terapia dla Gai Operchalskiej - 03.06.2023 · fot. Fundacja Edukacja + Terapia, NZPE


- Dziękujemy wszystkim, którzy otworzyli swe serca i razem z nami włączyli się w przygotowanie pikniku. Razem udało się zebrać kwotę 25 tysięcy 224,99 zł - informują organizatorzy.

- Za wrażliwość, otwierająca serce dla tych, którzy potrzebują pomocy, za bezinteresowną chęć czynienia dobra i życzliwość - dziękujemy - mówią organizatorzy.

Niepubliczny Zespół Placówek Edukacyjnych

43-200 Pszczyna
ul. Bielska 54

kom. 784282997
kom. 502243181Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Niepubliczny Zespół Placówek Edukacyjnych" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Niepubliczny Zespół Placówek Edukacyjnych

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Niepubliczny Zespół Placówek Edukacyjnych" podaj