pless.pl

Reklama

Rozrywka

  • 25 maja 2023
  • 27 maja 2023
  • wyświetleń: 1248

Wracają koncerty na Bankowej! 1 czerwca zagra Mark Mantra

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bankowa Street LIVE" podaj

1 czerwca odbędzie się pierwsze muzyczne spotkanie w ramach tegorocznej odsłony Bankowa Street Live! Gościem będzie Mark Mantra! Początek koncertu o godzinie 20.00. Wstęp wolny!

Reklama

Wracają koncerty na Bankowej! 1 czerwca zagra Mark Mantra


Mark Mantra (Indie rock, Electronica) to śpiewający w rodzimym języku producent i songwriter pochodzący z południa Polski, mający na koncie współpracę m.in. z muzykami grup Lenny Valentino czy Myslovitz. Swoją twórczością zabiera słuchaczy w eklektyczną podróż, od delikatnych ballad po dynamiczną elektronikę. Konsekwentnie przeciera swój artystyczny szlak, starając się łączyć nowoczesną estetyką z najlepszymi znamionami songwritingu, gdzie tekst spełnia równorzędną funkcję z warstwą muzyczną. Jego muzyka była prezentowana m.in. w Radio 357, PR3, PR4 i PR1 Polskiego Radia, Radiu Kraków, Radiu Białystok, Radiu Katowice, a także w Radiu Kampus, czy Radiospacji. Jego ostatnie single, jak "Wyrzuty sumienia", czy "Pół na pół" były prezentowane przez serwisy Spotify i Tidal wśród najlepszych utworów polskiej muzyki alternatywnej na takich playlistach jak "Fresh Finds Polska", czy "Alternatywna Polska". Już w tym roku premierę będzie miała jego pierwsza płyta.

Dodatkowo organizatorzy zapraszają do rozmowy o kulturze podczas Kulturalnego Maratonu od godziny 18:00. Informacje o inicjatywie: Kulturalny NAMYSŁ w Pszczynie - rozmowy nt. przyszłości miasta.

Organizatorzy wydarzenia: Fundacja Miraże, PCKul, Moja Pszczyna, Sztamfer Pszczyna
Partnerzy wydarzenia: Arata Sushi, Tapster Pub.

BM / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Bankowa Street LIVE

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bankowa Street LIVE" podaj