pless.pl

Reklama

Rozrywka

  • 16 stycznia 2023
  • 18 stycznia 2023
  • wyświetleń: 565

Warsztaty plastyczne z POPP w czasie ferii zimowych

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego" podaj

Za nami:

Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej zaprasza miłośników zajęć plastycznych do udziału w bezpłatnych warsztatach, które odbędą się w środę 18 stycznia w I LO im. B. Chrobrego w Pszczynie.

ReklamaTematami warsztatów będą dwie techniki plastyczne FILCOWANIE (9.00-11.00) i LINORYT (12.00-14.00). Warsztaty skierowane się do uczniów klas od VI - VIII i młodzieży uczącej się w szkołach ponadpodstawowych powiatu pszczyńskiego. Liczba miejsc jest ograniczona (20 os. na filcowanie i 15 osób na linoryt).

- Serdecznie zapraszamy do udziału. Zgłoszenia przyjmujemy drogą telefoniczną i sms pod nr. 517 067 500 (proszę podać imię, wiek i szkołę w której się uczysz) - mówią organizatorzy.

Prezentujemy archiwalne filmiki z podobnych warsztatów.

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego" podaj