pless.pl

Reklama

Rozrywka

  • 7 stycznia 2023
  • 8 stycznia 2023
  • wyświetleń: 2370

Usłysz Muzykę dla Kacperka - trwają licytacje na Allegro

W sobotę 7 stycznia w klubie Bugsy's Music w Pszczynie odbył się koncert charytatywny "Usłysz Muzykę dla Kacperka". Wystąpiły dwa zespoły pochodzące ze Śląska: Roboty na Wysokości oraz Holly Blue. Podczas wydarzenia trwały licytacje ciekawych przedmiotów, m.in. płyty "Alicja Janosz Dzieciom" z autografem artystki. Wciąż możemy zdobyć cenne rzeczy, licytując je w serwisie Allegro.

ReklamaPodczas wydarzenia odbyły się aukcje obrazów, zdjęć, plakatów, książek przekazanych przez darczyńców oraz przedmiotów podarowanych przez znanych polskich artystów.

Licytacje wciąż trwają w serwisie Allegro - zajrzyj TUTAJ.Koncert był transmitowany w internecie na żywo, na Facebooku pless.pl i na stronie głównej portalu. Na naszym profilu w mediach społecznościowych możecie obejrzeć zapis transmisji - https://www.facebook.com/plesspl/videos/3266967260232051/

O tym, dlaczego Kacper nie słyszy na jedno uszko i na czym będzie polegała operacja w USA, opowiada mama 6-latka, Paulina Chodura:

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.