pless.pl

Reklama

Rozrywka

  • 28 grudnia 2022
  • 4 stycznia 2023
  • wyświetleń: 2176

Aktywne ferie zimowe w Goczałkowicach!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Goczałkowice" podaj

Za nami:

Ferie zimowe to okazja do aktywnego spędzenia czasu. Gminny Ośrodek Kultury, Gminna Biblioteka Publiczna oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goczałkowicach-Zdroju przygotowały ciekawą ofertę zajęć i wyjazdów!

Reklama

dzieci, ferie, wakacje
Aktywne ferie zimowe w Goczałkowicach! · fot. freeimages.com


Ferie zimowe w województwie śląskim przypadają w dniach 16-29 stycznia. Zobaczcie, z jakich atrakcji można skorzystać w gminie Goczałkowice-Zdrój.

Ferie z GOK-iem i bibliotekąWypad do Brennej z kuligiem, ogniskiem i warsztatami, wyjazdy do kina, teatru, do Ogrodu Świateł, a także stacjonarne zabawy, gry, warsztaty i bal przebierańców oraz biblioteczny konkurs na komiks - to oferta przygotowana przez Gminny Ośrodek Kultury oraz Gminną Bibliotekę Publiczną. Zapisy w biurze GOK lub pod numerem tel. 32 210 70 88. Liczba miejsc jest ograniczona. Więcej informacji można znaleźć na stronie GOK.

ferie gocz


FERIE Z GOSiR-emNa czas ferii zimowych Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na turnieje sportowe, a także do parku trampolin oraz na kulig na Kubalonkę. Ponadto, na te dwa tygodnie będzie obowiązywała promocyjna cena biletu na krytą pływalnię "Goczuś" - 2 zł za godzinę (od poniedziałku do piątku, dla dzieci, młodzieży i studentów do 26. roku życia z gminy Goczałkowice-Zdrój, za okazaniem dokumentu potwierdzającego zamieszkanie i wiek). Szczegóły na plakacie.

ferie gocz

ar / pless.pl

źródło: GOK Goczałkowice-Zdrój

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Goczałkowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Goczałkowice" podaj