pless.pl

Reklama

Rozrywka

  • 16 grudnia 2022
  • 24 grudnia 2022
  • wyświetleń: 2309

Świąteczna płyta z udziałem małych artystek z VoicePless!

Płyta ze świątecznymi hitami - Mini Bambini KIDS to kolędy i piosenki świąteczne w wykonaniu dzieci. W nagraniach wzięły udział Natalka Szot i Lenka Komraus z pszczyńskiego Studia Piosenki i Rehabilitacji Głosu "VoicePless"! Dziewczyny wzięły również udział w nagraniach klipów, które niedługo pojawią się w sieci i mediach!

Reklama

Świąteczna płyta z udziałem małych artystek z VoicePless · fot. Studio VoicePless


25 listopada miała miejsce ogólnopolska premiera płyty z kolędami i piosenkami świątecznymi "Świąteczne Hity" w wykonaniu dzieci. Projekt Mini Bambini KIDS do którego zaproszono m.in. voiceplessowe głosy: Natalkę Szot i Lenkę Komraus, skierowany jest głównie do najmłodszych dzieci.

Na albumie znalazły się najpiękniejsze polskie kolędy i piosenki świąteczne, które goszczą w naszych domach przez cały świąteczny czas każdego roku. Płyta zawiera wspaniałe wykonania dzieciaków z Mini Bambini Kids! Wydawnictwo zawiera również wersje karaoke, a w książeczce teksty, aby zachęcić wszystkich do wspólnego kolędowania w rodzinnym gronie.

Producentem płyty jest Marcin Kindla (Kindla Music). Krążek został wydany przez Warner Music Poland i można go zakupić m.in. w salonach EMIPK.

- Jestem bardzo dumna z dziewczyn, to dla nas niesamowita przygoda i wyróżnienie. Jeden egzemplarz płyty chcemy przeznaczyć na aukcję charytatywną podczas koncertu na rzecz Kacperka Chodury - "Usłysz Muzykę dla Kacperka", który odbędzie się 7 stycznia w klubie muzycznym Bugsy's - mówi Barbara Broda-Malon.

Więcej o koncercie dla Kacperka piszemy w artykule: Usłysz Muzykę dla Kacperka w Bugsy's Music!Tracklista:

1. Jingle Bells (Pada Śnieg)
2. Cicha Noc
3. Last Christmas
4. Wśród Nocnej Ciszy
5. Przybieżeli Do Betlejem
6. Feliz Navidad
7. Pójdźmy Wszyscy Do Stajenki
8. Bóg Się Rodzi
9. Jingle Bells (Pada Śnieg) (Karaoke Mix)
10. Cicha Noc (Karaoke Mix)
11. Last Christmas (Karaoke Mix)
12. Wśród Nocnej Ciszy (Karaoke Mix)
13. Przybieżeli Do Betlejem (Karaoke Mix)
14. Feliz Navidad (Karaoke Mix)
15. Pójdźmy Wszyscy Do Stajenki (Karaoke Mix)
16. Bóg Się Rodzi (Karaoke Mix)

Link do płyty w Empiku - kliknij tutaj.
Zapraszamy także na kanał YouTube: https://m.youtube.com/watch?v=n1NFE761QUU&cbrd=1

mini bambini

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.