Reklama

Rozrywka

  • 28 października 2022
  • wyświetleń: 2397

Uniwersytet Trzeciego Wieku na przeglądzie w Oświęcimiu

Po raz siódmy Oświęcimskie Centrum Kultury zaprosiło zespoły artystyczne Uniwersytetów Trzeciego Wieku na spotkanie. W tym roku miało ono charakter przeglądu.

16 października pojawiły się w Oświęcimskim Centrum Kultury zespoły wokalne, chóry, zespoły teatralne i zespoły taneczne z Pszczyny, Będzina, Bytomia, Żor, Tarnowskich Gór, Chrzanowa, Wadowic, Świątnik Górnych i Oświęcimia.

Uniwersytetu Trzeciego Wieku na przeglądzie w Oświęcimiu - 16.10.2022 · fot. Oświęcimskie Centrum Kultury


Pszczyński Uniwersytet Trzeciego Wieku reprezentowały: chór Canto Grazioso, Zespół wokalny "Trzynastka" oraz zespół teatralny "Pod Kapeluszem".

Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze, wszyscy seniorzy świetnie się bawili obserwując występy koleżanek i kolegów z innych zespołów. Była okazja do rozmów, wymiany doświadczeń i nawiązania nowych znajomości. Organizatorzy przygotowali dla każdego zespołu pamiątkowe dyplomy, statuetki oraz upominki. Kolejne spotkanie przewidziane jest jesienią za rok.

Pełna relacja ze spotkania znajduje się na stronie Oświęcimskiego Centrum Kultury.

Uniwersytetu Trzeciego Wieku na przeglądzie w Oświęcimiu - 16.10.2022
Uniwersytetu Trzeciego Wieku na przeglądzie w Oświęcimiu - 16.10.2022 · fot. Oświęcimskie Centrum Kultury

ups / pless.pl

źródło: Pszczyński Uniwersytet Trzeciego Wieku

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.