pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 12 lipca 2006
  • wyświetleń: 3411

Wenus: Miłość na zamówienie

Wenus: Miłość na zamówienie


W najbliższych dniach kino Wenus proponuje seanse komedii romantycznej „Miłość na zamówienie”. W rolach głównych Sarah Jessica Parker oraz Matthew McConaughey. Poniżej krótki opis filmu. Życzymy dobrej zabawy.

Mirosław Nowiński / kino Wenus

„Miłość na zamówienie”

USA 2006 reż: Tom Dey; wyst.: Matthew McConaughey, Sarah Jessica Parker, Zooey Deschanel, Adam Alexi–Malle, Kathy Bates, Justin Bartha i inni

Komedia romantyczna. Tripp (Matthew McConaughey) jest przystojny, czarujący, wysportowany, ma dobrą pracę i pieniądze. Jest z nim tylko jeden problem- ma 35 lat, ale ani myśli wyprowadzać się z domu. Nic zresztą dziwnego- mamusia sprząta mu, podaje śniadanie i pierze jego rzeczy.

To jak wieczny pobyt na wakacjach. Na dodatek Tripp nie lubi specjalnie angażować się w związki, więc nie przeszkadza mu, że kolejne „narzeczone” uciekają, jak tylko dowiedzą się, z kim dzieli dom. Problem polega na tym, że rodzice chcieliby wreszcie trochę poużywać życia, niekoniecznie w towarzystwie swego jedynaka.

Wynajmują więc Paulę (Sarah Jessica Parker), specjalistkę od „wyprowadzania” dorosłych mężczyzn z domu rodzinnego. Paula to zimna profesjonalistka, ale która kobieta oparła by się wdziękowi Trippa? „Miłość na zamówienie” to film gatunkowy, trudno więc spodziewać się po nim szczególnej oryginalności. Mimo wszystko wyróżnia się wyjątkowo ciekawymi rolami drugoplanowymi.

Film jest lekki, zabawny. Polecam nie tylko wielbicielom gatunku i fankom Matthew McConaughey, chociaż im oczywiście też. A że na dworze upały, a w salach kinowych przyjemny chłodek… Czemu nie wybrać się właśnie na ten film?

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.