pless.pl

Reklama

Rozrywka

  • 10 sierpnia 2022
  • 5 września 2022
  • wyświetleń: 1413

Kombinatorium programowania. Zajęcia dla dzieci w wieku 10-14 lat

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu zaprasza na cykl bezpłatnych zajęć z programowania, z wykorzystaniem robotów, klocków i gier edukacyjnych. Uczestnicy od podstaw będą poznawać programowanie w języku Scratch!

Reklama

kombinatorium programowania
Kombinatorium programowania w GOK Suszec! · fot. materiały prasowe


Na zajęciach uczestnicy będą korzystać z tabletów i poznają aplikacje do programowania. Zajęcia mają na celu rozwijanie wiedzy cyfrowej, umiejętności logicznego myślenia oraz wyobraźni przestrzennej. To zajęcia, dzięki którym uczestnicy będą mogli poczuć się jak prawdziwi programiści!

Zajęcia prowadzone będą w okresie 5-28 września w każdy poniedziałek i środę od godz. 15:30 do godz. 17:45 w Gminnym Ośrodku Kultury w Suszcu. Prowadzenie: Sylwia Rybakowska i Julia Wrona. Warsztaty dedykowane są dzieciom w wieku 10-14 lat. Obowiązuje limit miejsc!

Formularz zgłoszeniowy jest dostępny tutaj: kulturasuszec.pl/wp-content/uploads/2022/08/Formularz-zg%C5%82oszeniowy-deklaracja.pdf
Podpisany dokument należy przesłać drogą e-mail lub dostarczyć do sekretariatu najpóźniej do dnia 29.08.2022r. Zapisy przyjmowane są tylko i wyłącznie przez portal strefazajec.pl: www.strefazajec.pl/course/view/id/38225

Projekt realizowane ze środków unijnych w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020.

Zachęcamy do odwiedzenia Facebooka i Instagrama GOK-u.

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

ar / pless.pl
źródło: GOK Suszec

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj