pless.pl

Reklama

Rozrywka

  • 1 sierpnia 2022
  • 9 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 3356

Zabawy językowo-artystyczne w Parku Aktywności!

Przez pięć wtorków sierpnia w pszczyńskim Parku Aktywności przy ul. Bramkowej odbywać się będą warsztaty kreatywno - ruchowe, połączone z językiem angielskim dla całej rodziny!

park aktywności
Park Aktywności przy ul. Bramkowej w Pszczynie · fot. pszczyna.tv


W programie warsztatów: zabawa ze slime - kolorowymi i zapachowymi "glutkami", malowanie kubków, projektowanie i malowanie własnych koszulek, kącik fotograficzny - odtwarzanie słynnych dzieł sztuki, pilates i joga dla dzieci i dorosłych, gry terenowe, robienie breloczków, malowanie kredą w sprayu, a wszystko to połączone z językiem angielskim!

Wstęp na warsztaty jest bezpłatny, ale ilość miejsc jest ograniczona!

Wydarzenie jest realizowane w ramach Projektu Kultura dla każdego. Diagnoza grup nieobecnych w działalności PCKul, w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne. Edycja 2022 Narodowego Centrum Kultury.

- Zapraszam do odwiedzania Parku Aktywności w Pszczynie. Zwłaszcza w okresie letnim na wszystkich czeka tu mnóstwo atrakcji, między innymi wodny plac zabaw, huśtawki, tężnia solankowa i liczne zjeżdżalnie - zachęca burmistrz Dariusz Skrobol. - Liczne zajęcia, w tym warsztaty kreatywno-ruchowe czy zajęcia z jogi pokazują, że jest to doskonałe miejsce na spędzenie wolnego czasu w towarzystwie osób o podobnych zainteresowaniach. Namawiam do uczestnictwa - dodaje.

Zabawy językowo-artystyczne w Parku Aktywności!

ar / pless.pl
źródło: PCKul, MORiS Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.