pless.pl

Reklama

Rozrywka

  • 29 lipca 2022
  • wyświetleń: 1193

[ZDJĘCIA] The Bullseyes na Bankowej zainaugurował Śląskie Miraże!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bankowa Street LIVE" podaj

Koncert zespołu The Bullseyes w cyklu Bankowa Street LIVE zainaugurował w czwartek, 28 lipca festiwal Śląskie Miraże Art Fest! Zobaczcie fotorelację!

Bankowa Street Live - zespół The Bullseyes - 28.07.2022 r. · fot. Andrzej Grynpeter


The Bullseyes to rockowy duet z wielkopolskiego Leszna. Darek Łukasik na gitarze, Mateusz Jarząbek na perkusji, wspólnie pragną skrócić dystans i otulić świat muzyką, która czerpie jednocześnie z garażowego rocka i zwięzłej, futurystycznej produkcji. W rezultacie uzyskujemy kompaktowe rockowe brzmienie z punkowym duchem, które zaopatruje przyspieszający świat w intensywne bodźce. Czerwona tarcza w logo zespołu idealnie prezentuje ich muzyczną misje. Bez wypełniaczy, do celu, z olbrzymią dawką energii.

The Bullseyes chcą naprawiać Twoje słabe dni i przy okazji dobrze się bawić. To, co określają mianem "dobrej zabawy" mieści się gdzieś pomiędzy komponowaniem wysoce uzależniających, energicznych linii melodycznych a pisaniem hiperbolizowanych tekstów bazujących na prostych obserwacjach psychologicznych. Wszystko to oprawione niejednokrotnie wizualnie niezręcznym poczuciem humoru. Muzycznie, The Bullseyes to początki brytyjskiej inwazji, szaleństwo The Cramps, zwięzłość wielkich duetów rockowych (White Stripes, The Black Keys) oraz chwytliwość zdjęta żywcem z największych światowych toplist.

Przez teledyski The Bullseyes przemawia olbrzymi dystans oraz poczucie humoru artystów. Przez śląskie szlagiery (Yet There’s You), Windowsa 98 (It Might Not Be For Me), po dosłowny świat, gościnnie w teledysku (World Doesn’t Care").

W prawdziwym rockowym duchu, pragną by ich piosenki wybrzmiały jak najdalej. "Nic nas tak nie napędza, jak docieranie muzyką w nieosiągalne zakątki świata".

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Bankowa Street LIVE

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bankowa Street LIVE" podaj