pless.pl

Reklama

Rozrywka

  • 26 lipca 2022
  • 5 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 3441

Holi Święto kolorów w Pawłowicach! Impreza przeniesiona!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Pawłowice" podaj

Za nami:

Holi Święto kolorów zawita do Pawłowic! Pierwotnie impreza miała odbyć się w niedzielę, 31 lipca, jednak ze względu na warunki pogodowe została przeniesiona na piątek, 5 sierpnia na pawłowicki poligon strażacki na ul. Szybowej.

-- W Pawłowicach pogoda ewidentnie spłatała nam figla i zapowiada się cały dzień deszczu, a my chcemy aby wszyscy bawili się w jak najlepszy warunkach. Dlatego jesteśmy zmuszeni przełożyć imprezę na przyszły tydzień i wierzymy, że wtedy przywita nas słońce - napisali organizatorzy na stronie wydarzenia na Facebooku.

Impreza startuje o 17:00. Na trasie osiedle - poligon OSP będzie kursować bezpłatny autobus dla uczestników!

Wydarzenie, które polega na wzbijaniu w powietrze specjalnych kolorowych proszków, powraca w sezonie 2022 bez limitów covidowych! Wstęp jest darmowy! Oprócz 9 kolorów na uczestników imprezy będą czekały: kolorowa wata cukrowa, kolorowe okulary oraz bazooki CO2! Wszystko to w rytmach muzyki zagranej na żywo przez DJ-ów!

Uwaga! Ze względów bezpieczeństwa na teren imprezy obowiązuje zakaz wnoszenia własnych proszków!

Holi Święto Kolorów to polska edycja jednego z najradośniejszych wydarzeń, o jakich można było usłyszeć w ostatnich sezonach. Impreza przywędrowała do nas z Indii, gdzie jest uznawana za święto radości. W Polsce i Europie bardzo pozytywnie przyjęła się szczególnie wśród młodych ludzi, którym ogromną frajdę sprawia obsypywanie się nawzajem proszkami o wszystkich kolorach tęczy. Proszki są w pełni nieszkodliwe dla człowieka, zmywalne z ciała, włosów i ubrań. W ich skład wchodzą barwniki spożywcze, talk i mąka.

Holi Święto Kolorów to darmowa, plenerowa impreza muzyczna, na którą zaproszeni mogą czuć się wszyscy: starsi i młodsi, całe rodziny z dziećmi, uczniowie i studenci. Podczas wydarzenia - co 30 minut - na sygnał DJa wszyscy obrzucają się proszkami w kolorach tęczy. Proszki będzie można nabyć na terenie imprezy w wyznaczonych do tego punktach.

W tym roku Holi Święto Kolorów zagości w około 300 miastach i miejscowościach w całej Polsce. Skala wydarzenia to niepowtarzalna okazja, aby sprawdzić które miejsce okaże się najbardziej kolorowym punktem w Polsce.

holi Pawłowice

ar, mp / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Pawłowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Pawłowice" podaj