pless.pl

Reklama

Rozrywka

  • 18 lipca 2022
  • 25 lipca 2022
  • wyświetleń: 3156

[ZDJĘCIA] Spektakl "Zosia z Szarego Miasta" w centrum przesiadkowym

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Centrum przesiadkowe" podaj

W piątek, 22 lipca w centrum przesiadkowym w Pszczynie najmłodsi mogli obejrzeć spektakl "Zosia z Szarego Miasta"! To kolejne wydarzenie z cyklu "Przesiądź się na kulturę" - tym razem nie muzyczne, a teatralne!

Przesiądź się na kulturę - przedstawienie teatralne dla dzieci pt. "Zosia z Szarego Miasta" w wykonaniu Stowarzyszenia "take tam" - 22.07.2022 r. · fot. Andrzej Grynpeter


Stowarzyszenie "take tam" im. Artystów Międzywojnia i Powiat Pszczyński zaprosiły wszystkie dzieci na magiczną wyprawę w poszukiwaniu emocji!

Mała Zosia mieszka w Szarym Mieście, w którym nie ma żadnych uczuć, wszystko jest nudne i... bezbarwne. Odnalazła jednak na strychu starą książkę, w której była mapa prowadząca do Królowej Emocji. Po drodze czekały na nią różne przygody i zagadkowi bohaterowie. Czy Zosi udało się zebrać wszystkie poszukiwane uczucia do słoiczków i oddać je mieszkańcom Szarego Miasta? O tym przekonali się widzowie 22 lipca.

Spektakl przygotowali młodzi aktorzy ze Stowarzyszenia "take tam..." im. Artystów Międzywojnia. Scenariusz i reżyseria: Jakub Pieczka. Wystąpią: Wiktoria Urbaniec, Weronika Bryła, Paulina Komraus, Michalina Urbaniec, Natalia Kaczmarek, Julia Widera.

Spektakl został zrealizowany w ramach zadania "Autorski spektakl objazdowy" dofinansowanego przez Starostwo Powiatowe w Pszczynie.

ar / pless.pl
źródło: Powiat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Centrum przesiadkowe

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Centrum przesiadkowe" podaj